Ziyaretci Defteri

Ad Soyad

E-Mail

Şehir

Yorum

Misafir Avatar
Hayri (Paris) 4 ay önce

Her zaman takip ederim

Misafir Avatar
Hüseyin Doğan (İstanbul) 4 ay önce

Şehir ve Yurtdışında olmam sebebiyle her gün İnternet gazetesinden takip ettiğim, Alanya ve Türkiye'nin en köklü yerel haber kaynağı. Merhum Arıkan Yılmaz Dim bey amcama rahmet diler, Değerli Mehmet Ali Dim ağabeyime daha nice elli yıllara dilerim.

Misafir Avatar
selahattin ugurkutu (ALANYA) 4 ay önce

ALANYA'NIN VE TÜRKİYENİN YENİ SESİ YENİ ALANYA'NIN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

Misafir Avatar
Remzi Özmen (Ankara/Çankaya) 4 ay önce

Öncelikle, sevgili Hocam Arıkan Yılmaz Dim'i sevgi, saygı ve rahmet ile anıyorum. Matbaanıza ilk kez -sanıyorum- 1978 yılında girmiştim. Dedikleri gibi: sahne tozu yutanlar / mürekkep kokusu -daha doğrusu kurşun- alanlar iflah olmazlar. AÜ SBF Basın Yayın Yüksekokulu mezunu ve ülkenin iki büyük gazetesinde -kısa sürede olsa- görev almış biri olarak sizi kutluyor başarılarınızın devamını diliyorum.

Misafir Avatar
Hüseyin (Yurtdışı) 5 ay önce

Merhaba ! Gazetenizi devamlı takip ediyorum ! Hizmetleriniziden dolayı teşekkür ederim . Tavsiye olarak haberlerinizde görsellik çok az. Haberlerin daha fazla fotoğraf içermesi daha güzel olacaktır!

Misafir Avatar
Ender Tüfek (İstanbul) 5 ay önce

Alanya'da artık yaşamıyorum ama Alanya'ya olan özlemimi gazetenizle gidermeye çalışıyorum.Başarılarınızın devamını diliyor tebrik ediyorum.

Misafir Avatar
Tayfun ŞEN (Ankara) 5 ay önce

Tebrikler.40 Yıllık dost.

Misafir Avatar
Kadir Hacıkadiroğlu (Alanya) 5 ay önce

Bizlere ülkemiz genelinde yayın yapan büyük gazeteler kadar kaliteli bir gazete hazırladıkları için tüm Yeni Alanya Gazetesi yöneticilerini/çalışanlarını tebrik eder, teşekkür ederim. Beklentimiz; Haber ve köşe yazılarında zaten olması gereken, siyasetçilerin zaten yapması gereken işleri ön plana çıkarıp alkışlamaktan ziyade, yanlış ve eksiklikleri ön plana çıkaran haber ve köşe yazılarına daha fazla yer verilmesidir.

Misafir Avatar
Özgür Yılmaz (Alanya/Antalya) 5 ay önce

Yeni Alanya Gazetesinin eski bir çalışanı olarak o 50 yıllık bir gururun küçük bir parçası olmak güzel bir duygu. Gazetenin dijital platformda büyümesi ile birlikte artık "yerel" ibaresinden çıkarak ulusal nitelikte okuyucu kitlesine ulaşması fevkalade güzel.

Misafir Avatar
ALİ HANCI (ALANYA) 6 ay önce

BAŞTA KURUCUNUZ MEHRUM ARIKAN YILMAZ DİM OLMAK ÜZERE BUGÜNLERE GELMENİZDE EMEĞİ GEÇEN HERKESİ TEBRİK EDER BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

Misafir Avatar
Nuran Arslan 6 ay önce

Yıllardır basına verdiğiniz emek ve hizmet için sizi tebrik ediyorum Alanya ve gündemi sayenizde yakından takip ediyoruz.. Başarılarınız daim olsun

Misafir Avatar
Dizioyunculari.blog (Antalya) 6 ay önce

Severek takip ediyoruz. Basının yüz akısiniz. Teşekkürler

Misafir Avatar
Mustafa Akbaş (Alanya) 6 ay önce

Sitenizi yeni yeni kullanmaya basladim. Ve buna pismanim. Evet pismanim zira daha once boyle kapsamli bir haber sitesini ve alt yapisi saglam bir gazeteyi neden takip etmedim diye pismanim. Umarim basarilarinizin devami gelir ve ulusal basin olma yolunda ilerlersiniz.

Misafir Avatar
ozan özsoy (alanya) 6 ay önce

50 yıldır verdiğiniz hizmetlerden dolayı tesekkür eder mutlu yıllar dilerim 3 4 senedir memleketin haberlerini hep sizden öğreniyorum ve memnunum başarılarınızın devamını dilerim..

Misafir Avatar
mustafa kutun (manavgat) 6 ay önce

Öncelikle yıllar süren alın teri,emek,sevgi ve saygı sorumluluklarıyla geçen 50.yılınızı kutluyorum. Manavgat’a yerleştiğim 20 seneden beri ilk tanıdığım gazeteci Mehmet Ali Dim oldu İyi ki onu tanımışım.Yeni Alanya gazetesi baba yadigarı bir basın kuruluşu olarak gerek Alanya’da ve gerekse diğer bölgelerde beğenilen ve takdir gören bir basın kuruluşudur.Kolay değil tam 50 yıldır aynı hizmeti vermek üstüne katarak.Bunda M.Al Dim’in büyük katkısı ve emeği olduğuna inanıyorum. Kendisini ve personelini tekrar tebrik ediyor daha nice 50 yıllara diyorum.Mustafa Kutun Manavgat Merhaba Şelale gazetesi imtiyaz sahibi..

Misafir Avatar
Ahmet musluoğlu (Alanya) 6 ay önce

Yenialanya.com seni yıllar önce gurbette tanıdım, üniversite yıllarımdı, her sabah okula gitmeden önce muhakkak bir göz atardım, Amat biliri arkadaşlarıma okur beraber gülerdik hey gidi günler. Emeği geçen herkese teşekkür ederim

Misafir Avatar
Serdar (Alanya) 7 ay önce

50 Yıldır İlimize Verdiğiniz Hizmetler İçin Teşekkür Ederiz. Her Alanda Öncü Olan Gazetenizin nice 50 Seneleri Görmesi Dileğiyle. Ofisimde 7/24 Dim Web TV İzliyorum. Haberleri Videoları Sizden Takip Ediyorum Videolu Haberlere Röportajlara Daha Çok Önem Verirseniz Seviniriz. :)

Misafir Avatar
Murat Kaya (Alanya) 7 ay önce

Türkiye'nin en önemli yerel gazetelerinden Yeni Alanya'nın 50. kuruluş yılı hayırlı olur inşallah. Ama gazetenin, medya gücünü ranta dönüştürdüğü gibi bir düşüncem var öteden beri. Tarafsız ve özgür olması gerekmiyor zaten. Zira dünyada hiçbir medya kuruluşu tarafsız ve özgür değil zaten.

Misafir Avatar
ÖZGÜRCAN (alanya) 7 ay önce

Merhaba; Çocukluğum gazetesi ailem okumak için alırdı ben ise ön üst köşesinde yer alan lunapark bileti için güzel günler di,teşekkürler hala yanımızda olduğunuz için gerçi bilet vermiyorsunuz artık ama:))

banner470

banner477

banner452

banner449

English Russian

banner472

banner381

banner479

banner386