O Ses Türkiye'de bir ilk yaşandı! Yarışmacıyı desteklemeye bakın kim geldi

TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye isimli yarışma programında dün akşam bir ilk yaşandı. Şarkı söylemek için sahneye çıkan yarışmacıya destek için belediye başkan ve başkan yardımcısı O Ses Türkiye’ye geldi.


Devrim Seyrek isimli vatandaş TV 8’de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Yarışmaya Kerkük Zindanı şarkısını yorumlayarak katılan Seyrek, mesai saatlerinin dışında akşamları müzisyenlik yaptığını belirtti.

Devrim Seyrek’i desteklemeye sahne arkasından Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ve Güzelbahçe Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Günay katıldı.

Seyrek’e destek olmak için geldiklerini belirten Başkan İnce, “Hoş bulduk Acun Bey. Ne kadar güzel burada sizinle birlikte olmak, biz de bu heyecanı yaşıyoruz. Devrim’in bize en ihtiyaç duyduğu günde yanında olmak çok güzel” dedi. Programın sunucusu Acun Ilıcalı’nın ‘ümitli misiniz’ sorusu üzerine Başkan İnce, Seyrek’e inandığını belirtti.

Başkan İnce, Seyrek’in kısa zaman önce yakınlarını yitirdiğini söylerken “Baştan beri kendisine inanırım. Gençliği de Güzelbahçe’de ona emanet ettim.


Benim gençlik koordinatörüm kendisi. Aynı zamanda da müzik konusunda kendisine çok güveniyordum. Özellikle böyle bir günde özellikle Devrim’in çok sevdiklerini çok kısa bir zaman önce yitirdiği hasta yakınları…

Dedim ki; Devrim’in bugünkü gününde dostlarının belki burada olmamalıydım, onlar olmalıydı. Böyle bir eksik varsa tamamlayacak olan birisi varsa -Güzelbahçeli bir vatandaş bile olsa- ben olmalıyım. Ve sizlerle birlikte oldum” ifadelerini kullandı.

Seyrek’in gösterdiği performans sonrasında jüri koltuğunda oturan Oğuzhan Koç, Beyazıt Öztürk ve Ebru Gündeş programın formatı gereği dönerek Seyrek’i bir üst tura taşımak için destek verdiklerini bildirdi.

- Yeni Alanya Gazetesi, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/8317476/o-ses-turkiyede-bir-ilk-yasandi-yarismaciyi-desteklemeye-bakin-kim-geldi