Alanya'yı konuştular

ALANYA Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, iş insanı Aydın Çavuşoğlu ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti.
Başkan Böcek'in zorlu korona mücadelesini kazanmasının ardından gerçekleşen buluşmada Şahin ilk olarak Böcek’e geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyarette, Başkan Böcek’in Siyasi Danışmanı İlker Deniz Sayın da hazır bulundu.
Başkan Böcek ve Başkan Şahin arasındaki samimi sözler görüşmede dikkat çekti.


'DOSTUM ŞAHİN İLE İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ'

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek, kendisini ziyaret eden ALTSO Başkanı Mehmet Şahin için "Mehmet Şahin benim dostum, kardeşimdir. Alanya için işbirliği içinde çalışıyoruz. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Kendisine çok teşekkür ediyorum" dedi.

‘BAŞKANIMA SAĞLIK VE BAŞARILAR DİLİYORUM’


Başkan Şahin, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Kısa bir sürede katı atık tesisini Alanya’ya kazandırarak başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Muhittin Böcek başkanıma, işbirliği içerisinde yürüttüğümüz Türkler Toptancı Hali ve Güzelbağ Sanayi Sitesi projelerimize de gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim. Gerçekleştirdiğimiz ziyarette kendisini çok iyi gördüm. Rabbim sağlık sıhhat versin, yolunu açık etsin. Ayrıca, sayın başkanımıza ve siyasi danışmanı İlker Deniz Sayın’a bize gösterdikleri konukseverlik nedeniyle teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim" dedi.


YENİ ALANYA'NIN SORULARINI YANITLADI


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile görüşmelerinin detaylarını Yeni Alanya ile paylaşan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, “Sayın Böcek’e Alanya'da faaliyete geçen Alanya Katı Atık ve Bertaraf Tesisi ile ilgili teşekkür ettim. Yapımı devam eden Alanya Toptancı Hali Projesi ve sanayi sitesi ile ilgili görüşmeler yaptık. Daha önce protokol yaptığımız Güzelbağ’a yapacağımız ALTSO imalatçı sanayi siteleriyle ilgili konuştuk. Genel turizm konuları hakkında fikir alışverişi yaptık. Böcek ile aramızda her zamanki gibi çok samimi, çok güzel bir sohbet geçti. Büyükşehir Belediye Başkanımız da bize karşı çok samimiydi. Alanya'yla da çok yakından ilgileniyor. Biz de Sayın Böcek’e ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz" dedi. HABER MERKEZİBaşkan Böcek'i makamında ziyaret ettiler.

- Yeni Alanya Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/6534325/alanyayi-konustular