Antalyaspor'un yeni başkanı Mustafa Yılmaz oldu: Yönetimde bir Alanyalı

ATİLLA Vehbi Konuk Tesisleri'nde gerçekleştirilen genel kurulda, Antalyaspor Kulübü Derneği ile Antalyaspor Vakfı Başkanı Yılmaz, Antalyaspor A.Ş. başkanlığına adaylığını açıkladı. Genel kurulun tek adayı Yılmaz'ın sunduğu yönetim kurulu, katılımcıların oy çokluğuyla 3 yıllığına göreve getirildi. Yılmaz, konuşmasında genel kurul sürecinde Antalyaspor için bekledikleri desteği bulamadıklarını söyledi. Kırmızı beyazlı camianın kenetlenmesini ve büyük bir aile olmasını isteyen Yılmaz, Antalyaspor'a zarar verecek eleştirilere asla müsaade etmeyeceklerini vurguladı. Yılmaz, sadece konuşup kulübe zarar vermek isteyenleri eleştirdi. "Buradan bu arkadaşlara da şunu sormak istiyorum. Beyler 35 gündür neredeydiniz?" diyen Yılmaz, "Ben mücadele ederken hiçbiriniz yoktunuz. Artık bugün milat olsun. Geçmişi geçmişte bırakalım. Antalyaspor için arma için tek yumruk olalım. Bu armaya zarar verecek davranışlardan kaçınalım. Camiadan beklentim budur" ifadesini kullandı.

RIDVAN GÜZEL DE YÖNETİMDE

Antalyaspor başkanlığına seçilen Mustafa Yılmaz'ın listesinde Alanya'dan da bir isim yer aldı. Alanya'da sektörün öncü firmalarından Can Kardeşler İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Güzel, Mustafa Yılmaz ile birlikte Antalyaspor yönetim kurulunda görev yapacak.

İŞTE ANTALYASPOR YÖNETİMİ

Mustafa Yılmaz, Mustafa Sak, Emin Kemal Hesapçıoğlu, Fesih Tamince, Tuncay Kilit, Yıldıray Karaer, Mehmet Güneysu, Mustafa Özdoğan, Hakan Karaca, Sabri Gülel, Tarık Sarvan, Ramazan Sert, Aziz Çetin, Berkay Bahar, Haldun Kilit, Emin Gülmez, Rasim Feyzan Doğu, Kıvanç Kuzay, Ramazan Karabulut, Rıdvan Güzel, Aytaç Altay, İsmail İltemur, Ferit Sezer, Emrah Çelik, Okan Kaya, Sezgin Özer, Atilla Akıncı, İbrahim Merey, Adnan Başkan. ( HABER MERKEZİ)

- Yeni Alanya Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/6522760/antalyasporun-yeni-baskani-mustafa-yilmaz-oldu-yonetimde-bir-alanyali