Alanya'da asfalt bakım-onarım çalışması yapılıyor

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü Alanya’da meydana gelen su arızaları sırasında açılan noktalarda bozulan yerlerin bakım ve onarımı için üç ay önce başlattığı çalışmalara devam ediyor. Su, kanalizasyon ve yağmur giderleri arızaları sonrası asfaltlı yollar ve parkeli alanlarda açılan noktalar tek tek kapatılıyor.

190 NOKTADA ÇALIŞMA BİTTİ

Gerek sürücülerin, gerekse yayaların daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde sürüş yapmaları ve yürümeleri için gerçekleştirilen çalışmalarla birlikte Alanya merkez ve çevre mahallelerde çalışmaların büyük bölümü tamamlandı. Şu ana kadar 140 noktada 2055 metrekare alanın parke kaplaması tamamlandı. Daha çok yol ve kaldırımlar üzerinde yapılan çalışma, kalan 50 noktada belirlenen program dahilinde devam edecek.

27 MAHALLEDE 197 NOKTAYA ASFALT

Öte yandan parke çalışmalarının yanı sıra Alanya ASAT ekipleri, Kasım ayında ilçenin doğu, batı ve kuzeyindeki 27 mahallenin yollarındaki toplam 197 noktada asfalt bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi. Yapılan bu çalışmalarla Alanya genelinde arıza çalışmaları sonrası açılan birçok noktada bakım ve onarım çalışması tamamlanmış oldu.

- Yeni Alanya Gazetesi, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/5852318/alanyada-asfalt-bakim-onarim-calismasi-yapiliyor