Alanya'nın gönüllü tanıtım elçisi

PORTAKAL ÖZEL HABER

TÜRKİYE'NİN yakından tanıdığı ünlü magazinci ve sunucu Kenan Erçetingöz, Bodrum tatilinin ardından yeniden Alanya'ya geldi. Erçetingöz'e eşi Gül hanım ve yakın dostları olan Bodrum Yalıkavak'taki Sait Restaurant'ın sahibi Sait Birtan Yılmaz ve eşi Ferman Yılmaz da eşlik ettiler. Alanya'da turizmci dostu Hasan Doğan tarafından ağırlanan Gül-Kenan Erçetingöz çifti ve dostları, kendilerini sosyal medya hesaplarından Alanya'nın tanıtımına adadılar. Bol bol paylaşım yapan ağır misafirler, takipçileri ile Alanya'nın güzelliklerini paylaştılar.

TARİHİN ÖNÜNDE DENİZE GİRDİ
Kenan Erçetingöz, önceki gün sabah kahvaltısını da tarihi Alanya Tersanesi'nin önünde yaptı. Soul Of Coffee sahibi İç Mimar Cüneyt Darı tarafından hazırlatılan şık kahvaltısını tarihin önünde yapan ünlü magazinci, daha sonra denize girerek güneşin tadını çıkardı. O anlarını sosyal medyada "Bu mevsimde bu hava, bu deniz. Alanya harikasın" sözleriyle paylaşan Erçetingöz'e takipçileri, çok sayıda beğeni ve yorum yaptı.

TARATORLU PATLICAN YEDİ
Hasan Doğan, misafirlerini akşam yemeği için de Kurşunlu Seyir Restaurant'a götürdü. Burada Alanya lezzetlerinden oluşan zengin menülü bir masada ağırlanan Erçetingöz çifti ve dostları, taratorlu patlıcan yemeğine ise bayıldılar. İşletmenin genç sahibi Fatih Kurşun, Kenan Erçetingöz'e Atatürk biblosu hediye etti. Alanya'nın gönüllü tanıtım elçileri, Soul Of Coffee'de Cüneyt Darı tarafından da ağırlandılar. Alanya Kalesi'nin muhteşem manzarasında keyif yapan grubun neşesine diyecek yoktu. (HABER MERKEZİ)

- Yeni Alanya Gazetesi, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/5704199/alanyanin-gonullu-tanitim-elcisi