Alanya'da egzamayı yendi: İşte yöntemi

ALANYA'DA yaşayan anne Arzu Şahiner Serin’in 8 yıldır egzama (deri hastalığı) hastalığıyla mücadele eden kızı Nazife Yasemin Serin, Alanya'da özel bir sağlık merkezinde tedavi altına alındı. Küçük kıza, akupunktur ve ozon gibi çeşitli uygulamalar yapıldı. Yaklaşık 15 gündür tedavisi süren Serin, sağlığına kavuştu.

‘ESKİDEN ESER KALMADI’

Kızının 2 yaşından beri bu hastalıkla mücadele ettiğini söyleyen anne Arzu Şahiner Serin, ancak hiçbir ilerleme olmadığını kaydetti. Serin, “Kızım 8 yıldır egzama hastalığıyla mücadele ediyor. Gitmediğimiz doktor kalmadı. Arkadaş tavsiyesiyle daha sonra Recep hocamla iletişime geçtim. Kızımın tedavisi şu an çok iyi gidiyor. İlk 3 haftada ciddi bir aşama kaydettik. Kızımın hemen hemen vücudunun her kısmında egzama vardı ve sürekli kaşınıyordu. Kızım şimdi daha iyi, eskiden eser kalmadı” dedi.

Dr. Recep Çelik ise “Hastamızın beslenmesini düzenleyerek tedavi sürecine başladık. Kısa süre içerisinde yüzde 80 oranında iyileşme oldu. Zamanla tamamen iyileşmesini sağlayacağız” diye konuştu. (İHA)

- Yeni Alanya Gazetesi, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/5611448/alanyada-egzamayi-yendi-iste-yontemi