ALTSO Başkanı Şahin'in başlattığı kampanyaya büyük ilgi

BAŞKAN Şahin ve ALTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, dün de Alanya hal esnafına Türk ve Azerbaycan Bayrakları dağıttı. Şahin ve ALTSO Yönetimine Alanya Hal Müdürü Halit Parlayüksel, Alanya Hal Derneği Başkanı Adem Kaya ve Payallar Hal Derneği Başkanı Ali Ulukaya da eşlik etti. Bilindiği üzere Başkan Şahin, Azerbaycan’ın toprak bütünlüğüne yönelik Ermenistan işgalinin ardından oda hizmet binasına dev Türk ve Azerbaycan Bayrakları astırmış, ardından da bayrak kampanyası başlatarak ilk olarak Demirtaş esnafı ile Alanya sanayi esnafına, önceki gün de Konaklı ve Payallar hal esnafını ziyaret ederek, Türk ve Azerbaycan Bayrakları hediye etmişti.
Başkan Şahin, devam eden bayrak kampanyasıyla ilgili olarak “Tek millet, iki devlet sloganıyla kardeş Azerbaycan halkının yanındayız” dedi.

KAMPANYA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Başlattıkları bayrak kampanyasının Alanya’da büyük ilgi gördüğünü ve yurt geneli dahil Azerbaycan’ın etkili medya organlarında da yer aldığını belirten Şahin, “Kampanyamızın amacına ulaştığını görmek bizleri son derece memnun ediyor. Toplam 2 bin ile başlayan kampanyamızda bayrak sayısını bu ilgi nedeniyle 4 bine çıkarttık. Dağıtım çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

ŞAHİN’DEN KAMPANYAYA  DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR

Başkan Şahin “Ayrıca büyük ilgi gören kampanyaya destek veren Alanya Hal Derneği Başkanımız Adem Kaya, Payallar Hal Derneği Başkanımız Ali Ulukaya, Konaklı Hal Derneği Başkanımız Ahmet Çavuşoğlu, Demirtaş Hal Derneği Başkanımız Hasan Aras, Alanya Hal Müdürümüz Halit Parlayüksel, Konaklı-Payallar Hal Müdürümüz Mustafa Karaduman’a, yönetim kurulu üyelerime, yol arkadaşlarıma ve kampanyamıza büyük ilgi gösteren kıymetli Alanya halkına teşekkür ederim” dedi.
ALTSO Başkanı Şahin, açıklamasında son olarak Azerbaycan’ın haklı mücadelesinde muzaffer olması ve Karabağ’ın Azerbaycan topraklarına katılması temennisinde bulundu. (UĞUR KANBEROĞLU)

- Yeni Alanya Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/5583347/altso-baskani-sahinin-baslattigi-kampanyaya-buyuk-ilgi