Başkan Yücel’den sevindirici haber! Hastaneden taburcu oldu

ALANYA Belediye Başkanı  Adem Murat Yücel, 17 Ağustos 2020 tarihinde çeşitli şikayetlerle gittiği Alanya Başkent Hastanesi’nde COVID-19 (Yeni Tip Koronavirüs) testinin pozitif çıkması sonucu gördüğü tedavi sürecinin ardından bugün sağlıklı bir şekilde taburcu oldu. Hastane Başhekimi Müslüm Ahmet Tunçkıran, Başkan Yücel’in sağlık durumuna ilişkin yaptığı açıklamada şu bilgileri paylaştı, “Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel’in 12 gün süren tedavi süreci sevenlerinin desteği ve dualarıyla sağlıklı bir şekilde geride kaldı. Sayın Başkan Yücel, bir süre daha evinde izole bir şekilde istirahat etmeye devam edecek. Başkanımıza ve sevenlerine geçmiş olsun diyor ve sağlıklı günler diliyoruz” dedi.

TÜRKDOĞAN: BAŞKANIMIZ TABURCU OLDU

MHP İlçe eBaşkanı Mustafa Türkdoğan da, "Alanya Belediye Başkanımız Sn. Adem Murat YÜCEL tedavisini tamamlayarak, Başkent Üniversitesi Alanya Hastanesinden bu sabah taburcu olmuştur. Tedavi sürecini başarıyla tamamlayan Başkent Hastanesi Doktorlarına, hemşirelerine ve emeği geçen tüm personele teşekkür ediyoruz, yine dualarını eksik etmeyen tüm Alanya halkına da şükranlarımızı sunuyoruz. Belediye Başkanımıza, ailesine ve camiamıza da bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum..." diye konuştu.

'BİR ÇİFT AYAKKABI HİÇ BU KADAR ÖNEMLİ OLMAMIŞTI'

Müjdeli haberi Başkan Yücel’in eşi Yıldız Yücel sosyal medya üzerinden şu sözlerle paylaştı: “Bir çift Ayakkabı hiç bu kadar önemli olmamıştı hayatımda. Önemliymiş. Aileden birinin olmadığını anlatırmış ama hiç bir zaman farkına varmamışım. Babamız 12. günün sonunda hastaneden taburcu oldu. Ayakkabıları yine eskisi gibi kapının önünde Allah’a şükürler olsun. Bu mübarek cuma günü ona kavuştuk. Yaradanım herkese böylesi Cumalar yaşatsın .#HAYIRLI CUMALAR # ( HABER MERKEZİ)

- Yeni Alanya Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/5157404/baskan-yucelden-sevindirici-haber-hastaneden-taburcu-oldu