Katiliyle son dansı!

Sokak düğününde yapılan dansın üzerinden 24 saat geçmeden kocası tarafından boynundan ve kollarından bıçaklanan kadın hayatını kaybetti. Katil koca olaydan sonra kaçtı. Katil zanlısı hala aranıyor.
Olay, dün saat 18 00 sıralarında Merkez Mahallesi'ndeki Çağın ailesinin evinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir otelde çalışan Metin Ç ile eşi Dudu Çağın arasında henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü tartışma çıktı. Öfkelenen Metin Ç, eline aldığı bıçakla Dudu Çağın’ı boynundan, karnından ve kollarından bıçakladı. Olay sonrası kadın kanlar içerisinde yere yığılırken, Metin Ç olay yerinden kaçtı. Sağlık ekipleri Dudu Çağın’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Savcılık işlemlerinin ardından Dudu Çağın’ın cesedi otopsi Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Polis ise kaçan şüphelinin peşine düştü.
Kızlarının düğününde çekilen görüntüler ise Dudu Çağın'ın son görüntüleri oldu. Metin Ç'nin eşinin şikayetiyle 4 ay uzaklaştırma kararı aldığı ve bu cezanın kısa süre önce bittiği öğrenildi.

- Yeni Alanya Gazetesi, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/video/5131145/katiliyle-son-dansi