Sosyal medya kilitlendi

DENİZOLGUN'UN vefatı sonrası sosyal paylaşım sitelerinde belki milyonlarca başsağlığı mesajı yayınlandı. Hükümet yetkilileri, tanınmış siyasetçiler ve Alanya'nın siyasi aktörleri de sosyal medya hesaplarından üzüntülerini aktardılar. İşte o mesajlardan bazıları: 
MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU : Süleyman Hilmi Tunahan Hazretleri'nin torunu, eski Antalya Milletvekili, Ulaştırma Bakanı Ahmet Arif Denizolgun'a Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.
AKİF ÇAĞATAY KILIÇ : Arif Ahmet Denizolgun beyefendiye Allah'tan rahmet, yakınlarına ve tüm sevenlerine sabır-ı cemil niyaz ediyorum. 
MERAL AKŞENER : Eski Ulaştırma Bakanımız Sayın Ahmet Arif Denizolgun'nun vefatını üzüntüyle öğrendim. Mekanı cennet olsun. Milletimizin ve ailesinin başı sağolsun. 
ADEM MURAT YÜCEL : Bölgemize önemli hizmetleri olan eski Ulaştırma Bakanı A. Ahmet Denizolgun'a Allah'tan rahmet, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dilerim. 
HÜSEYİN YILDIZ : 20. Dönem Antalya Milletvekilimiz ve Ulaştırma Bakanımız Ahmet Arif Denizolgun, Hakka yürümüştür. Allah'tan rahmet, sevenlerine sabır dilerim.
MUSTAFA BERBEROĞLU: Hakkın rahmetine kavuşan eski Ulaştırma Bakanı, Antalya Milletvekili Ahmet Arif Denizolgun'a yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum.
MEHMET ŞAHİN: Acı kaybımız, değerli hizmet adamı, Ulaştırma eski Bakanımız A. Ahmet Denizolgun'a Allah'tan rahmet, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dilerim. 
HÜSEYİN GÜLERCE: Ömrü Kur'an yolunda hizmet ile geçmiş Muhterem Ahmet Arif Denizolgun Hakk'a yürüdü. Sevenlerinin başı sağolsun. Sabr-ı Cemil diliyorum.
ÖZEL KUVVETLER: Cemaatini siyasetten ve devlette kadrolaşma sevdasından uzak tutan Süleymancılar lideri Ahmet Arif Denizolgun vefat etti. Rabbim rahmet etsin.

- Yeni Alanya Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/4026114/sosyal-medya-kilitlendi