Emrah Alanya'da sır oldu: Herkes onu arıyor

4 Eylül günü kız arkadaşıyla yaşadığı tartışma sonrası intihara kalkıştığı iddia edilen Yıldız, eve götürüldüğünün ertesi günü olan 5 Eylül Pazartesi akşamı kayboldu ve bir daha haber alınamadı. 
İddiaya göre olayın akışı şöyle: Yıldız, 4 Eylül sabahı kız arkadaşı ile kıskançlık tartışması yaşadı. Daha sonra Oba'da kız arkadaşının çalıştığı otele giden ve burada kız arkadaşıyla tartışan Yıldız, kız arkadaşının telefonunu alarak olay yerinden uzaklaştı. Daha sonra kız arkadaşının babasının işyerine giden Yıldız burada "Kızınızı çok seviyorum" diyerek babasına durumu açtı. Kızın babasının "Kızımdan uzak dur" demesi üzerine genç adam Alanya Kalesi'ndeki Cilvarda Burnu'na giderek intihara kalkıştı. Burada ağabeyi Sinan Yıldız tarafından intihardan vazgeçirilen Yıldız, eve götürüldü.
'İLK DEFA BÖYLE BİR ŞEY YAPTI'
Geceyi evde geçiren Yıldız, ertesi gün 5 Eylül akşamı kayboldu. Ailesinin bir arkadaşında kalabileceği şüphesiyle rahatsız etmemek için aramadığı Yıldız'dan 6 gündür haber alınamıyor. Baba Mustafa Yıldız, olayla ilgili olarak şunları söyledi: "Büyük oğlum Sinan beni aradı ve Emrah'ın halen eve gelmediğini söyledi. Biz de perşembe günü polis, jandarma gibi gidebileceğimiz her yere gidip başvuruda bulunduk. Kız arkadaşı da nerede olduğunu bilmiyor. Yardım istiyoruz. Oğlumuzun başına bir şey gelmesinden çok korkuyoruz. İlk defa böyle bir şey yaptı. Lütfen gören duyan olursa polise bildirsin" dedi.

- Yeni Alanya Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/4016649/emrah-alanyada-sir-oldu-herkes-onu-ariyor