TRT Antalya Radyosu bölgesel yayın başlattı

GEÇEN

yıl bölgesel yayınlarına ara veren TRTAntalyaRadyosu, bu süreçte TRT Radyo 1, TRT FM ve TRT Türkü’ye canlı, TRT Nağme’ye de bant yayını yaparak Antalya’dan destek oluyordu.  

Ara verdiği bölgesel yayınlarına 2015 yılı itibariyle tekrar başlayan TRT Antalya Radyosu,  Akdeniz bölgesinin sesi, nefesi olmayı hedefleyen Akdeniz’in Sesi programı ile 1 Ocak 2015 tarihinde başladığı bölgesel yayınlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Haftaiçi 10:00-12:00, haftasonu 10:00-12:30 saatleri arasında dinleyicisine ulaşan Akdeniz’in Sesi programı Burdur, Isparta ve Antalya ile Antalya’nın ilçelerine yönelik yayınlar gerçekleştiriyor.

TRT Antalya Radyosu, haftaiçi bölge sorunlarına ve gündeme yönelik yayınlar yaparak dinleyiciyi bilgilendirmeyi, haftasonu yarışma bölümüyle dinleyicisine nostaljik görünümlü TRT Radyosu kazanma şansı vermeyi, istekler bölümüyle de dinleyicisine yayınlara katılma heyecanı sağlamayı amaçlıyor. TRT Antalya Radyosu yetkilileri “Elbette ki en büyük amacımız TRT Antalya Radyosu ile bölge insanı arasında bağ kurmak” dediler. TRT Antalya Radyosu’na ve Akdeniz’in Sesi programına Facebook adresinden ve [email protected] mail adresinden ulaşılabiliyor.

İŞTE FREKANSLAR

- Yeni Alanya Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/3971198/trt-antalya-radyosu-bolgesel-yayin-baslatti