5 ceset bulundu yeni bir tarikat baş gösterdi! Efendi kadınlar ve seks çemberi...

BAVYERA'DA bir otel odasında bulunan 3 ceset ve ardından olayın takip edilmesi sonucu bulunan 2 ceset, bir anda tüm Dünya'nın gündemine oturdu. İlk olarakTorsten W. isimli bir adam ile iki kadının cesetlerinin bulunmasının ardından üç kişinin ölümlerinin arkasında, Ortaçağ adetlerini uygulayan tarikat benzeri oluşum bulunduğu ihtimali üzerinde duruluyor.  Tarikatın lideri olduğu düşünülen 53 yaşındaki Torsten W. ile 33 yaşındaki Kerstin E. isimli kadın, arbalet oklarıyla öldürülmüşlerdi ve odadaki yatakta el ele yatıyorlardı. Aynı odadaki bir diğer cansız beden ise Farina C. isimli kadına aitti. Farina C. ise boynundan okla vurulmuştu.  Ayrıca otel odasında tarikatın lideri olduğu düşünülen Torsten W. ve Kerstin E.'nin vasiyetleri de bulundu. Herkes bu olayın aydınlatılmasını merakla beklerken Alman polisinin ilk değerlendirmelerine göre Farina C. isimli kadın, istekleri doğrultusunda yataktaki çifti öldürdükten sonra intihar etti.  Ancak olay bu 3 cesetle de bitmiyor. Polis, bu ölümleri, Almanya'nın Wittingen kentindeki iki ölümle daha ilişkilendiriliyor. Alman polisi, geçtiğimiz Pazartesi günü Farina C. isimli kadının yaşadığı evde, 35 ve 19 yaşlarında iki kadının cansız bedenlerini bulmuştu.

Kadınları yönetiyor: Olayla ilgili Alman medyasında yer alan haberlerde, Torsten W. isimli adamın kilit bir rol oynadığı belirtiliyor. 53 yaşındaki adamın, fiziksel güç ve psikolojik yönlendirme ile kadınları tarikat lideri gibi yönettiği ifade ediliyor.

Seks çemberinin üyeleri: Alman RTL televizyonunun haberinde, "Polis, grubun, Ortaçağ adetlerine göre hareket eden bir seks çemberinin üyeleri olduğunu, Torsten W.'nin de tarikatın gurusu olduğunu değerlendiriyor" ifadesi yer alıyor.

Kesici aletler satılıyordu: Pansiyonda, göğsünde ve kafasında oklar saplı olarak yatakta sevgilisiyle el ele ölü bulunan Torsten W., Rheinland Pfalz Eyaletinde yaşıyordu. Buradaki dükkanda bıçak, kılıç ve benzeri kesici aletler satıyordu.

- Yeni Alanya Gazetesi, Dünya bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/3947904/5-ceset-bulundu-yeni-bir-tarikat-bas-gosterdi-efendi-kadinlar-ve-seks-cemberi