Hem şık hem rahat nasıl olunur?

TRİKO  elbiseler vücudunuzu sararak sizi sıkmayacağı için rahat ve şık bir tercih olacaktır. Altına bir postal ya da şık bir topuksuz çizmeyle rahat bir kombin yakalamış olursunuz.

• Taytlar resmen kadınların kurtarıcısı oldu. Şık bir tuniğin ya da salaş bir kazağın altına giyeceğiniz siyah taytla trendleri kolayca yakalayabilirsiniz. Üstelik regl dönemindeyseniz, kazağınızın arkasının uzun olmasına da gerek yok.

• Esneyen (likralı) skinny jean’ler vücudunuzu sıkmadan kavradığı için çok rahat oluyor. Üzerine giyeceğiniz şık bir gömlek, v yakalı bir bluz ya da vücudunuza oturan bir kazakla hem çok şık hem de rahat olursunuz.

• Topuklu ayakkabı kadınların tutkusu haline gelse de bazen düz ayakkabılarla rahat bir gün geçirmek isteyebiliyoruz. O zaman Oxford tipi ayakkabılar tam da bugünlere uygun. Havuç pantolonla kombinleyebileceğiniz gibi elbise ve eteklerle de gayet şık duruyor.

• Düz beyaz bir tişört ve üzerine inci detaylı uzun bir hırka ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Rahatlığınızdan ödün vermeden şık olmak aslında bu kadar kolay.

• Özellikle kısa boylu kadınların çok sevdiği İspanyol paça pantolonlar rahat bir dolgu topuk ayakkabı ile çok şık duruyor. Üzerine ister salaş bir bluz, isterseniz de şık bir kazak giyebilirsiniz.

- Yeni Alanya Gazetesi, Kadın bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/3937700/hem-sik-hem-rahat-nasil-olunur