İşte, Alanya'da elektrik kesinti yaşanacak bölgeler

ALANYA'DA iki gündür etkisini sürdüren sağanak yağmur ve fırtına, yaşamı olumsuz etkiledi. Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Alanya İşletme Müdürlüğü'nden edinilen bilgiye göre fırtına nedeniyle havai hatlardan Alanya'nın bazı mahallelerine enerji verilemeyeceği bildirildi.
AKDENİZ Elektrik Dağıtım A.Ş. İşletme Müdürlüğü, resmi internet sitesinden yayınladığı bilgiye göre 6 Ocak 2015 (bugün) 09.00-16.00 arasında yapılacak bakım çalışması nedeniyle Alanya'nın Elikesik Merkez Mahallesi ve Macarlar Mahallesi'ne elektrik verilemeyeceğini ve yine bugün 08.00-15.00 arasında yapılacak tesis çalışmaları nedeniyle Hacımehmetli Mahalesi'ne enerji verilemeyeceğini duyurdu.
Ayrıca şiddetli fırtına nedeniyle havai hatlardan Konaklı, Türkler ve Dim Mahalleleri'ne de elektrik verilemediği bildirildi. 
Meteoroloji Müdürlüğü'nden edinilen bilgilere göre sağanak yağmur ve fırtınanın, Perşembe günü öğle saatlerinde etkisini kaybedeceği öğrenilirken Alanya Kaymakamlığı, vatandaşı fırtına nedeniyle meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğa karşı dikkatli ve tedbirli olması konusunda uyardı.

- Yeni Alanya Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/3905914/iste-alanyada-elektrik-kesinti-yasanacak-bolgeler