Yıldırım, operada kendisine tepki gösteren vatandaşlara seslendi

CUMA namazını Eyüp Sultan Camisi'nde kılan Yıldırım, çıkışta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yıldırım, kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşları kırmayarak fotoğraf çekildi.
NEDEN EYÜPSULTAN?
Cami çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Yıldırım, seçim koordinasyon merkezinin hazırladığı program için Eyüpsultan'da bulunduğunu söyledi. 31 Mart yerel seçimlerinin startını Eyüpsultan'dan başlattığı hatırlatılan Yıldırım'a "Eyüp Sultan'ın bir anlamı var mı?" diye soruldu. Yıldırım, "Mübarek cuma günü. Seçim koordinasyon merkezimiz bugün Eyüpsultan'da program hazırlamış. Bu çerçevede buradayız" dedi.
"BİZ BİZİ SEVMEYENİ DE SEVİYORUZ"
Dün katıldığı opera gösteriminde "Her şey çok güzel olacak" sloganlarına gülümseyerek ve alkış yaparak karşılık verdiğinin hatırlatılması üzerine Yıldırım, "Biz herkesi seviyoruz. Bizi sevmeyenleri de seviyoruz." dedi.
EYT SORUSU
"Emeklilikte yaşa takılanlar için seçimden önce 'biraz sabır' demiştiniz, gelişme var mı?" sorusuna ise Yıldırım, "İlgili bakanlığımız çalışmalarını yapıyor." yanıtını verdi. Binali Yıldırım'a, AK Partiİstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da eşlik etti.

- Yeni Alanya Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/3827581/yildirim-operada-kendisine-tepki-gosteren-vatandaslara-seslendi