CHP basınla buluştu

Sami Çaycoşar
Sami Çaycoşar

ÇİÇEĞİ

burnunda CHP İlçe Başkanı Şengül Yeşildal, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleriyle basın mensuplarını yemekte buluşturdu.

Oba Utopia Clup'daki yemek öncesi başkan Yeşildal kısa fakat anlamlı bir konuşma yaptıktan sonra 1993 yılında menfur bir suikast sonucu kaybettiğimiz Araştırmacı Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu’nun 22. ölüm yıldönümüyle ilgili üzüntülerini dile getirdi.

Gece samimi bir hava içinde geçti.

Bizim sevgili Genel Yayın Müdürümüz Ferit Kesen Antalya’dan geceye biraz rötarlı olarak katılırken, Servet Sipahioğlu da bizim müdür gibi rötarlı gelenlerdendi.

Mekan çok güzel.

Bulmakta oldukça zorlandığımı söylemeliyim.

Hele hele kılavuzlar karga olunca, mekanı bulana kadar akla karayı seçtim!

Telefondaki kargalarım Ferit Kesen’le Necati Masatlı’ydı.

Hele salonun önündeki, havuzbaşı ve geniş alan mükemmel.

Aslında bu mekana yazın sıcağında akşamları gelip, Oba sırtlarında yer alan bu yeşil alandaki serin esintide yemek yemeye doyum olmaz gibi geliyor bana.

Gecemizi renklendirenlerden biri de Oğuz Korum hocaydı.

Şengül Yeşildal’ın yönetiminde yer alan Engin Alataş, Gümrah Gürsoy, Ali Uysal, Bahar Balık, Barış Arslan, Hatice Toksöz Çıtak, Pınar Vural, Gülten Erol, Volkan Sarıyılmaz, Hamdi Gündoğan, Yılmaz Bağışlar, Ufuk Öner, Ulaş Özgen, Nilüfer Bektaş ve Gülsüm Top’la birlikte, CHP Alanya Belediye Meclis üyeleri Erkan Demirci, Gökhan Sipahioğlu, Mehmet Kural, Mustafa Aras, Erdoğan Toktaş, Nefise Develioğlu, Eray Erdem ve önümüzdeki seçimlerde milletvekili adayı olmayı planlayan Murat Özçelik de etkinlikte yer alanlardandı.

Şengül Yeşildal’ın yönetiminde kadınların oldukça fazla olmasının yanısıra, idealist genç beyinlerden oluşması dikkat çekiciydi.

Daha önce de yazdığım gibi, AK Parti'de Mustafa Berberoğlu, CHP’de Şengül Yeşildal ve MHP’de de Hilmi Er başkanlığında yeni göreve gelen siyasetçilerin, seviyeli siyasete yönelerek, Alanya’ya ve Alanya’da yaşayan bizlere hizmet etmeye odaklanıp, geneldeki çirkin siyasete ayak uydurmayacakları umuduyla kendilerine başarılar diliyoruz.

- Yeni Alanya Gazetesi, Sami Çaycoşar tarafından kaleme alındı
https://www.yenialanya.com/makale/3766824/sami-caycosar/chp-basinla-bulustu