Alanya'da bisiklet yarışı heyecanı devam ediyor! İşte trafiğe kapanacak yollar

Alanya'da bisiklet yarışı heyecanı devam ediyor! İşte trafiğe kapanacak yollar

TOPLAM 600 e yakın sporcunun mücadele ettiği şampiyonanın ikinci gününde yıldız A, yıldız B, genç kadınlar ve yıldız kadınlar yarışı yapıldı. Anıt Meydanı ile Grad Kaptan Hotel arasındaki güzergâhta yıldız A Takım Klasmanında Konya Gençlik S.K. birinci, Selçuklu Belediyespor ikinci ve Bolu Gençlik Merkezi S.K. üçüncü oldu. Yıldız A Ferdi Klasmanında Mustafa Ayyrokun birinci, Ramazan Yılmaz ikinci ve Ahmet Emir Sadıklı üçüncü oldu. Yıldız B Takım Klasmanında Akören Belediyesi Kültür Spor birinci, Taşkent S.K. ikinci ve Alibeyhüyüğü Akademi Gençlik S.K. üçüncü oldu. Yıldız B Ferdi Klasmanı Muhammet Ufuk Gökdemir birinci, Emirhan Yavuz ikinci ve Serhat Ayman üçüncü oldu.

Yıldız Kadınlar klasmanında birinci Funda Taşkın, ikinci Rabiye Aliosman ve üçüncü Almina Bahar Öner oldu. Genç Kadınlar klasmanında birinci Sevim Gerçek, ikinci Sırmanur Aydın ve üçüncü Gamze Öztürk oldu.

KAPANACAK YOLLARA DİKKAT

Türkiye Şampiyonası 1. Etap Sezon Açılış Puanlı Bisiklet Yol Yarışı için saat 08.00 ile 18.00 arası; 2 Şubat Pazar günü Atatürk Caddesi – Damlataş Kavşağı ile Keykubat Heykeli arası ve Şeyh Şamil Caddesi trafiğe kapalı olacaktır.

Yarış programı şöyle;

2 Şubat Pazar

YER: METOROLOJİ-OTOGAR

09.00 Master Kategorileri

10.30 Büyük Erkekler

12.00 Genç Erkekler

13.30 Yıldız A

15.00 Yıldız B

16.00 Büyük Kadınlar, Genç Kadınlar

(Haber Merkezi)

- Yeni Alanya Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/3753560/alanyada-bisiklet-yarisi-heyecani-devam-ediyor-iste-trafige-kapanacak-yollar