Alanya'da şok iddia: Muhtar sevgilisini THK gezisine götürdü ve 'Bayan muhtar' olarak tanıttı

ALANYA'NIN internet haber sitelerinden www.gundemalanya.com'da " Alanya'da şok iddia! Muhtarlar karıştı" başlığıyla yer alan haber, gündeme bomba gibi düştü.


İşte www.gundemalanya.com'da yer alan haber:


"Alanya Muhtarlar Derneği ve Alanya Türk Hava Kurumu tarafından düzenlenen muhtarlar gezisinde, Bakan Çavuşoğlu ve milletvekillerine mahallelerinin beklentilerini iletmek için gittileri Ankara'da Alanyalı muhtarın sevgilisi ile katılması ortalığı karıştırdı.
İddiaya göre Alanya Muhtarlar Derneği ve Alanya Türk Hava Kurumu tarafından düzenlenen Ankara gezisinde Alanyalı bir muhtar sevgilisini Manavgatlı bayan muhtarın adıyla ziyaret noktalarına katılım yaptırdı. Bu durumu Alanyalı diğer muhtarların orada öğrenmesi ile tepki gösterdiler.
Sevgilisiyle giden Alanyalı muhtar tepki gösteren muhtarlara uzun süredir sevgilisi olduğunu dile getirdi. Manavgatlı bayan muhtarın bu konu hakkında haberi olduğunu ve Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığına şikayetçi olacağı iddia edildi." (Haber MERKEZİ)

- Yeni Alanya Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.yenialanya.com/haber/11193625/alanyada-sok-iddia-muhtar-sevgilisini-thk-gezisine-goturdu-ve-bayan-muhtar-olarak-tanitti