Sezon finali...

Veysel Okşar
Veysel Okşar

Acısıyla, tatlısıyla bir sezonun daha sonuna geldik. Bugün analiz ve köşe yazılarıma, bu akşam da Dim TV Spor programında sezon finali yapıyoruz. Bu sezon yazılı basında 80 civarında yazı kaleme aldım. Görsel basında ise program ortağım Cemali Aygır ile kesintisiz programlar yaptık. Bir kez Milli maç dolayısıyla bir kez de bayrama denk geldiği için yapamadık ama kalan tüm haftalarda ekranlarda olarak Alanya'da ilke de imza attık. Bugün akşam da Dim TV Spor'da sezon finali ile karşınızda olacağız.

***

Tabi ki bu sezonda kırdığımız, üzdüğümüz insanlar da çok oldu. Eleştirisi çok olan bir konuyu işlediğin zaman elbette muhatapları kırılabiliyor. Ama bir şeyden çok emindim ki, o da niyetim her zaman halis oldu. Camiamın geldiği durumu hiç arka plana atmadan sadece saha eleştirisi ve taraftarların görüşleri, şikayetlerini dile getirdim. Niyetim halis, Alanyaspor da kırmızı çizgim olduğu için doğal olarak da ne görmüşsek bunu değerlendirmeye çalıştım. Bu vesile ile kırdığım insanlardan özür dilerim.

***

Dim TV Spor'da ise güzel bir sezon geçirdik. Sadece Alanyaspor ve Alanya takımlarını konuşmamız, farklı bir misyon üstlenmemize sebep oldu. Burada birinci önceliğimiz izleyicilerimiz olacak. Sağ olsunlar sezon boyu bizi hiç yalnız bırakmadılar. İzleyicilerimiz sezon boyu o kadar çok etkileşimde bulundular ki, birçok hafta yorumlara yer veremedik. Sadece kendi bünyemizde değil, Alanya'da en çok izlenen program yapan izleyicilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Tabi ki sezon boyu bize iyi bir çalışma ortamı hazırlayan, yazılarıma hiç müdahale etmeyen Dim Medya Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Mehmet Ali Dim'e, ekranın görünmeyen yüzü Bircan Subaşı ve birçok kez fikir ayrılığımıza rağmen saygısını hiç kaybetmeyen Cemali Aygır'a teşekkür ediyorum.

***

Yine bu süreçte sezon boyu TV programlarımızda sponsorlar sayesinde izleyicilerimize 38 kişiye Yeni Alanya Gazetesi tarafından hazırlanan "Alanya'nın son 50 yılı" adlı eseri, 38 kişiye KİP Mağazası'ndan hediye çeki, 50 kişiye orijinal Alanyaspor forması, 40 kişiye Alanya Kestelspor forması ve 22 kişiye de Alanya Şalvarı hediye ettik.

***

Her hafta mutlu olan taraftarlarımızı görmem benim de en büyük kazancım oldu. Bize sezon boyu sponsor olan Mehmet Ali Dim'e, Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor Başkanı Levent Uğur'a, KİP Mağazası sahibi Hasan Düşünceli'ye, Alanyaspor Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Kurşun, Eray Erdem ve Mehmet Ali Işık'a teşekkür ediyoruz. Ayrıca diğer sponsorlarımız iş insanları Fatih Yıldırım, Serdar Uygun ve Ahmet Cengiz, Selman Arıkan, Muhittin Düşünceli ve Tutku Terzi Şalvarcı Osman Top'a taraftarlarımız adına çok teşekkür ediyorum.

- Yeni Alanya Gazetesi, Veysel Okşar tarafından kaleme alındı
https://www.yenialanya.com/makale/10382412/veysel-oksar/sezon-finali