banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Shiseido ile cilt bağışıklığını güçlendirin

Cilt bağışıklık sistemimiz cildimizin sağlığını ve güzelliğini doğrudan etkiliyor. Shiseido'nun yeni ürünü Ultimune Power Infusing Concentrate bağışıklık sisteminizi harekete geçirecek

YAŞAM 19.08.2014, 18:04 20.08.2014, 17:15
 Shiseido ile cilt bağışıklığını güçlendirin
banner404
VÜCUDUNUZ gibi cildinizin de bir bağışıklık sistemi olduğunu biliyor musunuz? Bu bağışıklık sistemi cilt sağlığımız ve güzelliğimizle doğrudan ilgili. Shiseido yeni ürünü Ultimune Power Infusing Concentrate ile cildin bağışıklık sistemini harekete geçirmeyi hedefliyor.
SHİSEİDO araştırmalarında görülüyor ki; sağlıklı ve güzel cildin sırrı, cilt bağışıklığını yöneten Langerhans hücrelerinde saklı. Shiseido yeni ürünü Ultimune Power Infusing Concentrate ile bu hücrelere ulaşarak cildinizin daha genç, pürüzsüz, esnek ve parlak görünmesine yardımcı oluyor. Ultimune Power Infusing Concentrate, cildin yaşlanma belirtilerine karşı direnç gücünü, iç ve dış etkenlere karşı koruma gücünü, cilt hücrelerinin yenilenme gücünü ve cildin çok yönlü savunmasında dayanıklılık gücünü artırmak için çalışıyor. 
Ultimune Power Infusing Concentrate üç temel alanda sonuç elde etmenizi sağlıyor. Kullanılmaya başlandığı ilk andan itibaren cildinizin daha pürüzsüz, esnek, doğal ve nemli hale gelmesini sağlarken bir haftada cilt tonunuzun parlaklık, denge ve berraklık kazanmasına yardımcı oluyor. Dört hafta sonunda cilt hatlarınızdaki kırışıklıklar ve ince çizgiler azalıyor, daha esnek ve sıkı görünümde bir cilde sahip oluyorsunuz.
Cildinizin yaşlanmayla mücadelede yeni bir kalkana ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, Ultimune Power Infusing Concentrate'i deneyin.
Shiseido Ultimune'un fiyatı 325TL. 
Yorumlar (0)