banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

İç çamaşırına sakladığı tabanca ateş alınca kasığından yaralandı

Jandarmaya yakalanmamak için tabancayı iç çamaşırına saklayan Ahmet Akkuş, kontrol noktasını geçtikten sonra çıkarmaya çalıştığı tabanca ateş alınca yaralandı.

YAŞAM 06.07.2019, 13:49 Melike Temir
İç çamaşırına sakladığı tabanca ateş alınca kasığından yaralandı
banner404

KARAMAN'da Ahmet Akkuş, (32) jandarmaya yakalanmamak için iç çamaşırına sakladığı tabancayı, kontrol noktasını geçtikten sonra çıkarmak istedi. Bu sırada tabanca ateş alınca, Akkuş, kasığından yaralandı. Olay, saat 09.00 sıralarında Karaman- Ereğli karayolu üzerinde meydana geldi. Arkadaşı Muzaffer Sağ ile birlikte Niğde'den Karaman'a gelen Ahmet Akkuş, jandarmanın kontrol noktasını fark edince, otomobilin torpidosundaki ruhsatsız tabancayı iç çamaşırının içine gizledi. Ahmet Akkuş jandarma uygulama noktasını geçtikten sonra tabancayı çıkarmak istedi. Ancak bu sırada tabanca ateş aldı, Ahmet Akkuş kasığından yaralandı. 

HASTANEYE KALDIRILDI

Arkadaşı Muzaffer Sağ'ın ihbarı üzerine gelen ambulansla Ahmet Akkuş, Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı. Polis, olayın ardından Ahmet Akkuş'un kullandığı otomobilde detaylı inceleme yaptı. Araçta bulunan ruhsatsız tabanca ve mermi kovanı muhafaza altına alındı.

Yorumlar (0)