banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Her yerde aranan çocuğun ilaç tankerinde çıplak bedeni bulundu

Bursa'nın Gürsu ilçesinde kayıp olarak aranan 9 yaşındaki çocuğun, ilaç tankerinin içinde çıplak cansız bedenine ulaşıldı.

YAŞAM 01.08.2019, 10:09 Melike Temir
Her yerde aranan çocuğun ilaç tankerinde çıplak bedeni bulundu
banner404

BURSA'nın Gürsu ilçesinde kayıp olarak aranan 9 yaşındaki çocuğun ilaç tankerinin içerisinde cesedine ulaşıldı. Çocuğun üzerinde kıyafetlerinin bulunmadığı ve ilaç tankerinin kapağının da kapalı olduğu öğrenildi.

AİLESİ KÜÇÜK ÇOCUKTAN HABER ALAMADI

İlçeye bağlı kırsal Kumlukalan Mahallesi'nde, 9 yaşındaki çocukları Yunus Emre Akyol'dan haber alamayan ailesi durumu jandarma ekiplerine bildirdi. 

ARAMA ÇALIŞMASI BAŞLADI

En son akşam saatlerinde görülen çocuğun kaybolduğu ihtimalini değerlendiren jandarma ekipleri, Nilüfer Arama Kurtarma (NAK), Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) İl Müdürlüğü, Bursa Arama Kurtarma Kulübü Derneği (BAKUT), ANDA Arama/Kurtarma, AKUT Arama Kurtarma Derneği ve BEŞİR Derneği ekipleri ile yakınlarıyla birlikte Akyol'u aramaya başladı. 

İLAÇ TANKERİNDE HAREKETSİZ HALDE BULUNDU

Gruplara ayrılan ekipler, mahalleye yakın tarla ve arazilerde çocuğu aradı. Uzun süre gerçekleştirilen aramalarda bir ize rastlanamadı. Çocuğun evinin avlusunda arama yapan ekipler, tarım için kullanılan ilaç tankerinin içerisinde hareketsiz yatan Yunus Emre Akyol'u fark etti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri çocuğun hayatını kaybettiğini belirledi. Çocuğun cesedi tankerden çıkarılarak evin yanındaki akaryakıt istasyonunun ofis kısmına götürüldü. Savcının incelemesinin ardından Akyol'un cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

ÜZERİNDE KIYAFETLERİ YOKTU

Öte yandan çocuğun bulunduğu sırada üzerinde kıyafetlerinin bulunmadığı ve ilaç tankerinin kapağının da kapalı olduğu öğrenildi. Jandarma ekiplerinin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Yorumlar (0)