banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Erkekler ne yapar ne anlatmak ister

Kadınlar detaylara inip bütün konuşma ve mesajları düşünüp kendisini yiyip bitirirken, erkekler aradan kısa bir süre geçtiğinde arada geçen tartışma ve konuşmaları unutmaktadır.

YAŞAM 11.08.2014, 17:43 12.08.2014, 16:45
 Erkekler ne yapar ne anlatmak ister
banner404
KADINLAR detaylara inip bütün konuşma ve mesajları düşünüp kendisini yiyip bitirirken, erkekler aradan kısa bir süre geçtiğinde arada geçen tartışma ve konuşmaları unutmaktadır. Erkeklerin özel günleri hatırlayamaması da aynı sebepten kaynaklanmaktadır. Burada kadınlara düşen, erkeklerin kendilerinden daha farklı olduğunu anlayıp bu durumu kabullenmektir. Ancak yine de erkeklerin nasıl davrandığını, neler yaptığını sorgulayarak ne anlatmak istediğini anlayabilirsiniz. Hâlâ eski sevgilisiyle görüşen bir sevgiliniz varsa, onlara katılmayı deneyin, eğer bu durumdan rahatsız olmuyorsa endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok demektir. Sizi deli eden rahatlığıyla baş etmek için ise, obsesif olmasındansa biraz daha rahat davranmasının herhangi bir sakıncası olmadığını hatırlayın. Sevgilinize herhangi bir şeyi kabul ettirmek ya da yeni bir adıma geçmek için yavaş adımlarla ilerleyin, onun gözünü korkutmak çok doğru bir davranış olmayacaktır. Örneğin onu anne ve babanızla tanıştırmak isterseniz, onu ailenizle birlikte günlük bir aktiviteye davet edin. Kahve içmeye gideceğiniz bir kafe, böyle bir buluşma için ideal bir mekân olacaktır.

Erkekler sürekli kontrol edilmekten hiç hoşlanmazlar, o yüzden onlardan şüphelenmediğiniz sürece gün içinde sık sık arayarak onları bunaltmayın. Sevgilinizin sosyal ortam profilini sürekli kontrol etmek de hiç doğru bir davranış olmayacaktır. Peki, oldu da kavga ettiniz ve gerginliği nasıl atlatacağınızı bilmiyorsunuz. Burada yapmanız gereken kavganın tekrar alevlenmesini engellemek ve ona dokunmak olacaktır. Birbirinize dokunarak, birbirinizi ne kadar sevdiğinizi hatırlayabilir ve sakinleşebilirsiniz. Ancak kavga sırasında her zaman kendi söylediğinin doğru olduğunu savunan bir sevgiliniz varsa, onunla iddiaya girmeyi deneyin. Belirleyeceğiniz bir ödül ile kaybedenin ceza çekmesini sağlayın. Bir süre sonra bu huyundan vazgeçecektir. Daha önce nişanlanmış olan bir sevgiliyle baş etmeniz gerekiyorsa, bu konunun problemden çok bir avantaj olabileceğini düşünün. Evlenmek için doğru kadını arayan bu adamın sizinle olmasının sebebi evlilik meselesi olabilir. Aklınızı karıştıran noktaları açıklığa kavuşturarak çok daha mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Yorumlar (0)