banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Ayrılmak isteyen Kübra'ya takside kabusu yaşattı!

İzmir'de, 46 yaşındaki adam kendisinden ayılmak isteyen 26 yaşındaki sevgilisi Kübra'yı, takside dövdükten sonra tabancayla bacağından vurdu.

YAŞAM 15.08.2019, 14:23 Melike Temir
Ayrılmak isteyen Kübra'ya takside kabusu yaşattı!
banner404

İZMİR'in Konak ilçesinde, Mustafa Ölmez (46), kendisinden ayılmak isteyen sevgilisi Kübra Mina Y.'yi (26) bindikleri takside dövdükten sonra tabancayla bacağından vurdu. Yaralı genç kadın, hastanede tedaviye alınırken, gözaltına alınan Ölmez ise mahkemece tutuklandı.

GENÇ KADINI TAKSİDE DÖVDÜ

Olay, Konak'ın Hatay semtinde meydana geldi. Mustafa Ölmez ile sevgilisi Kübra Mina Y., bindikleri takside tartışmaya başladı. Kübra Mina Y.'nin kendisiyle evlenmemesi durumunda ayrılacağını söylediği Ölmez, genç kadını dövmeye başladı. 

BACAĞINDAN VURDU

Ölmez, bu sırada belinden çıkardığı tabancayla da Kübra Mina Y.'yi bacağından vurup, yaraladı. Taksicinin durmasının ardından Ölmez, araçtan inip, kaçtı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Kübra Mina Y. ise İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Kübra Mina Y., Mustafa Ölmez'den şikayetçi oldu. Polis ekiplerin yaptığı araştırma sonucu Ölmez, kısa sürede yakalanıp, gözaltına alındı.

TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Mustafa Ölmez, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Yorumlar (0)