banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Ayakkabınız kişiliğinizi ele veriyor

Dolabınızda birçok ayakkabınız olabilir, birçok stili sevebilirsiniz ama bakalım genel olarak, hangi tip ayakkabı hangi kişiliği yansıtıyor

YAŞAM 15.08.2014, 17:59 15.08.2014, 17:01
 Ayakkabınız kişiliğinizi ele veriyor
banner404
AYAKKABI seçiminiz kişiliğinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Babetten topukluya bütün ayakkabıların aslında bir dili var. Sizin tercihleriniz aslında kim olduğunuz hakkında ipucu veriyor.
STİLETTO SEVERLER
Stiletto seviyorsanız büyük olasılıkla dikkat çekmeyi seven birisiniz. Biraz kaprisli ve şımarık görünseniz de her zaman istediğinizi elde ediyorsunuz. Gücünüzden ve cinsel çekiciliğinizden eminsiniz. Ancak, dışarıdan bazı insanlara aptal ve sığ bir kız olarak görünmekten şikayetçisiniz.
BABET SEVERLER
Genellikle, tatlı, dost ama biraz sıkıcı olurlar. Ruhlarının derinliklerinde hala bir çocuk vardır. Açık ve çekici olmaya çalışırlar ancak yeni insanlara zor ısınırlar. Modaya düşkündürler, alışverişi severler. Kibar ve düşüncelilerdir. Erkeklerin gözünde kırılgan ve narindirler.
MOTORCU BOTU SEVERLER
Çekingen, içine kapalı ve biraz benmerkezci olabilirler. İnsanlara pek güvenmezler ve kendi işlerini kendileri halletmeyi severler. Ama aynı zamanda akıllı ve duyarlıdırlar. Sosyal ilişkileri iyidir. Bazen haşin ve kaba sayılabilecek davranışları insanları şaşırtabilir.
LOAFER VE OXFORD SEVERLER
Ruhları alev alev yansa bile duygularını gizlemeyi tercih eden çekingen kadınlardır. Ne istediklerini bilirler ve kimsenin ne düşündüğüne aldırmadan hedeflerine kilitlenirler. Arkadaş edinme konusundaki aşırı titizlikleri rahatsız edici olabilir.
SPOR AYAKKABI SEVERLER
Yaratıcı ve girişkendirler. Seyahat etmeyi severler, rutini sevmezler. Her zaman kendilerini sevecek ve saygı gösterecek insanların arasında olmak isterler. 
DOLGU TOPUK SEVERLER
Genellikle kendine güvenen, sade ve sevgi dolu insanlardır. Ancak, kararsızdırlar. Ilişkilerde güven ararlar.
Yorumlar (0)