banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Anne ve oğlu köy meydanında korkunç halde bulundu!

Hakkari'nin Çukurca ilçesine bağlı Cevizli Köyü'nde bir kadın ile 14 yaşındaki çocuğu silahla vurulmuş halde bulundu. Korkunç olayda anne hayatını kaybetti, oğlu ise tedavi altına alındı.

YAŞAM 09.07.2019, 10:05 Melike Temir
Anne ve oğlu köy meydanında korkunç halde bulundu!
banner404

HAKKARİ'nin Çukurca ilçesinde Ayşe Çiçek ile 14 yaşındaki çocuğu Muhammed Çiçek silahla vurulmuş halde bulundu. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Ayşe Çiçek kurtarılamazken, oğlu Muhammed Çiçektedavi altına alındı.

KÖY ORTASINDA SİLAHLA VURULMUŞ HALDE BULUNDULAR

Olay akşam saatlerinde Çukurca ilçesine bağlı Cevizli Köyü'nde meydana geldi. 9 çocuk annesi Ayşe Çiçek ile oğlu Muhammed Çiçek, köy ortasında silahla vurulmuş halde bulundu. Köy sakinlerinin yardımı ile Çukurca Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ayşe Çiçek, doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Ayşe Çiçek'nin cenazesi Çukurca Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Yaralı olarak bulunan ve durumu ağır olan Muhammed Çiçek ise Van'a sevk edildi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Ayşe Çiçek'in cenazesi otopsi yapılmak üzere Hakkari Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Jandarma anne ile oğlunun vurulması ile ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar (0)