İYİ Parti Alanya ile buluşacak

İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın haftalık yönetim toplantısı öncesi yaptığı açıklamada "Her şart ve durumda Alanya'yı İyi Parti yönetimiyle buluşturacağız" dedi

banner404

"BİZ daha yeni başlıyoruz" diyen Apaydın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:  "Genel merkezimiz tarafından alınan il başkanlarının istifası haberiyle yeni bir haftaya başladık. İyi Parti Alanya İlçe Teşkilatı olarak Genel Başkanımız Meral Akşener ve parti divanı tarafından alınan bu kararı destekliyoruz. Daha hızlı ve etkin kararlar alarak uygulayabilmek için alınan bu karar emek veren çalışan fedakar İl başkanlarımızı ve yöneticilerimizi hiçbir şart ve durumda olumsuz etkilemeyecektir. Ayrıca şunuda görmüş olduk ki; her yeni oluşumda yer kapmak ve haketmediği konumlara gelmek için fırsat kollayanların bu amacına ulaşamayınca eleştirilerine maruz kaldık. Biz daha yeni başlıyoruz. Arzum, bu hissiyata sahip, taraflı alınganlığı olanların; 'İyi'lik hareketine yakışır bir şekilde bu revizyon sürecini kabul ederek, Vatanın bekası için çalışmaya ara vermemeleridir. İyi parti hak edenin, çalışanın ve derdi vatan olanların partisidir.

'GÜÇLÜ BİR İTTİFAK OLACAK'

İttifak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ve Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) için elzemdir. Bunu daha önce bekliyorduk, şaşırmadık. Bizim ittifakımız içinse yönetimden memnun olmayan halkın doğal olarak bir ittifak yapacağına inanıyorum. Hassasiyeti millet olan, vatan olan kişiler buna göre hareket edecektir. Sefa Çorbacı ile çok derinlemesine olmasa da konuştuk. Tabandan ne alırsak onu uygulayacağız. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İyi Parti'nin yanı sıra diğer partilerden de katılımla iyi bir ittifak olacaktır. Her şart ve durumda Alanya'yı İyi Parti'nin yönetimiyle buluşturacağız."

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479