Dim Medya'nın onur gecesine seçkin konuklar

Yeni Alanya'nın 51'inci, Dim TV'nin 1'inci kuruluş yıldönümlerinin kutlanacağı özel geceye Bakan Çavuşoğlu, KKTC Turizm Bakanı Ataoğlu, 40 cemiyet başkanı ve seçkin konuklar katılacak. Gecede Shaman Grubu ve Neco sahne alacak

banner404

OKURLARIYLA ilk kez 1 Eylül 1968'de buluşan Yeni Alanya 51. yaşına girmenin onurunu ve gururunu yaşarken, Dim Medya A.Ş. bünyesinde hizmete giren Alanya'nın yeni nesil televizyonu Dim TV de 1. kuruluş yıldönümüne ulaştı. Dim Medya A.Ş, Yeni Alanya ve Dim TV’nin kuruluş yıldönümleri nedeniyle özel bir kutlama organize etti. 

SERGİ, SUNUM, KONSER

8 EYLÜL Cumartesi günü Bektaş Mahallesi, Tavşandamı Parkı'nda bulunan Rabbıt Restoran'da gerçekleşecek kutlama programı saat 20.00’de '51 Yılda 51 Yeni Alanya' sergisinin açılışıyla başlayacak. Konuklara açık büfe yiyecek ve içecek ikramlarının yapılacağı gecede Yeni Alanya ve Dim TV yıldönümü sunumları ile '50 Yılda Alanya' kitabının lansmanı da gerçekleştirilecek. 

SEÇKİN KONUKLAR VAR

BU özel gecede Dim Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim'in konukları arasında Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, yurt genelinden 40 Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Alanya protokolü ile seçkin ve sürpriz isimler olacak. Shaman Dans Grubu gösterisi ile renklenecek gecede ünlü sanatçı Neco da sahne alacak. 
 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479