Çorbacı'dan 30 Ağustos daveti

CHP Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı haftalık olağan teşkilat toplantıları öncesinde basın açıklaması yaptı. Çorbacı, "30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına tüm partililerimizi ve Alanyalıları bekliyoruz" dedi

banner404

ALANYA'DAKİ 30 Ağustos kutlamalarına davette bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı, "Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. CHP olarak yarın çelenk törenine katılıp CHP'nin çelengini de koyacağız, tüm partililerimizi ve Alanyalıları hem çelenk sunma törenine hem de akşam yapılacak fener alayına davet ediyorum" diye konuştu.
'ARAS'TAN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM'
Dün üzücü bir haberle uyandıklarını ve CHP'nin emekçilerinden, Alanya Belediyesi meclis üyemiz olan ve daha önce Demirtaş Belediye başkanlığı da yapan, siyasette kendisinden çok şey öğrendiğiniz Mustafa Aras kalp krizi geçirdi. Ölümcül bir tehlike çok şükür ki yok. Antalya'ya sevk edildi. Kendisine geçmiş olsun diyor, sağlığına bir an evvel kavuşmasını temenni ediyorum" dedi.
'3 YILDIR MÜDAHALE ETMİYORLAR'
Kadıpınarı Mahallesi'nde yaşanan lağım suyu problemine acilen çözüm bulunması için yetkilileri göreve çağıran Çorbacı şöyle konuştu: "Asat yetkililerinin bir kez daha görevlerini yapmadıklarını gördük. Oraya gerekli boruları koymuşlar ancak 3 yıldır hiçbir müdahale yapılmıyor. Bu doğa faciasının bir an önce giderilmesini istiyoruz. Alanya hepimizin bu gibi sıkıntılara mahal vermeyelim."
'ALTSO'YA DESTEK OLURUZ'
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin'in iskeledeki tekneler ile yat limanındaki gemilerin yer değiştirmesi projesi içinse Çorbacı, "ALTSO başkanımızın önerdiği konu derin bir konu. Detaylandırılıp, masaya yatırılıp ona göre karar verilmeli. Bir çözüm varsa uygulanmalı. Biz de böyle bir durumda projeyi inceleyip destek oluruz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472