ALKOD kahvaltıda buluştu

Alanya Çevre Koruma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Göker öncülüğünde düzenlenen geleneksel ALKOD kaynaşma kahvaltıları devam ediyor

banner404

ALANYA Çevre Koruma ve Dayanışma Derneği (ALKOD) gelenekselleşen kahvaltı etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. ALKOD Başkanı Ömer
Göker önderliğinde düzenlenen kahvaltıya Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı, Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve Alanya'nın önde gelen iş insanları katılım sağladı. 
'TARİHİN YAŞATILMASI ÇOK ÖNEMLİ' 
Kahvaltı etkinliğinde konuşan Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre "Tarihin yaşatılması son derece büyük bir önem arz etmektedir. Bu tarihi ve değerlerimizi yaşatan başta sayın başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tarihini bilen milletler gelecekte de başarılı ve güzel işlere imza atarlar. Alanya'nın ticaret, spor, ekonomi camiasından önemli ve değerli insanlarla bir aradayız. Böyle büyük bir ilçede bu tip güzel faaliyetlerle birlikte olmak son derece değerli. Ben hepinizi kutluyorum ve teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 
'EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ' 
ALKOD Başkanı Ömer Göker "ALKOD olarak düzenlemiş olduğumuz geleneksel kahvaltılarımıza bir yenisini daha ekledik. Değerli başsavcımız, yeni emniyet müdürümüz, çok değerli kurum amirlerimiz, ilçe başkanımız ve Alanya'mızın güzide iş adamları aramızda Alanya gündemini değerlendiriyoruz. Herkese teker teker teşekkürlerimi sunuyorum" şeklinde konuştu. 
'MOTOSİKLET TERÖRÜNE DESTEK İSTİYORUZ' 
Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı ise Alanya'da yaşanan motosiklet terörüne dikkat çekerek "Sayın başsavcımızın himayesinde Alanya'nın asayişini sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz. Bir araya geldiğimiz bu güzel etkinlikte bir kez daha söylemek istiyorum ki, Alanya'da yaşanan motosiklet terörüyle mücadelemizde ALKOD'dan da destek bekliyorum. Kahvaltı etkinliği için de emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2018, 09:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479