Alanya'da polisten motosiklet denetimi 

Alanya'da polis tarafından, 7 farklı noktada motosiklet sürücülerine yönelik uygulama yapıldı

banner404

Erdal Anak
ALANYA İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, trafiği tehlikeye sokan,  çalıntı olarak aranan motosikletlerin yakalanması ve motosiklet sürücülerinin kask kullanması konusunda ilçenin farklı 7 noktasında eş zamanlı olarak denetim yaptı. Yapılan denetimlerde 18 motosiklet trafikten men edilirken, trafik kurallarına uymayan ve kask takmayan motosiklet sürücüleri hakkında 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanununa göre cezayı işlem uygulandı. Çalıntı ve yakalama kaydı bulunan motosikletler yapılan işlemlerin ardından yedi emin otoparkına çekildi. Uygulama esnasında kaçmaya çalışan motosikletliler ise motorize polis ekipleri tarafından yakalanarak işlem yapıldı. Yapılan denetimlerin sıklıkla devam edeceğini bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2017, 17:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir vatandaş
Bir vatandaş - 2 yıl Önce

Uygulama 7/24 olursa anlamlı olur. Alanya'nın en büyük caddelerinde plakasız, plakası yukarı kalkık, egsozu açık, üzerinde 3,4 kişi olan motorlar ekiplerin yanından gelip geçiyor; memurlar yüzünü başka tarafa çeviriyor.

Burak can ÇETİN
Burak can ÇETİN @Bir vatandaş - 2 yıl Önce

Arkadaşım sen ne olsun istiyorsun

baba kartal
baba kartal - 2 yıl Önce

lütfen cikcilli alanyum civarına da denetimler yapılsın,arttırılsın, gece saatlerinde egzoz sesinden uyuyamıyoruz

alanyalı
alanyalı - 2 yıl Önce

mükemmel uygulama sürekli yapılmasını istiyoruz . Ana caddede önünü kaldıranmı dersin egzosunu silah gibi patlatanmı rahatsısız ve kontrollerin sürekli yapılmasını talep ediyoruz.

Ömer
Ömer - 2 yıl Önce

Kaldırımdan giden motosikletler... Yaya geçidi kullanan motosikletler...

sezin karaman
sezin karaman - 2 yıl Önce

Keşke kavşaklarda hem kameralı hem bizzat trafik polisi olsa da ...oto yaya geçidi işgalleri, motosiklet mobilet terörünü görseler....yaya kaldırımında yürüyemiyoruz.

Bir vatandaş
Bir vatandaş - 2 yıl Önce

Şu anda yine uygulama var. Polis 2 gariban genci durdurmuş ceza kesiyor. Kessin de. Çünkü bu ceza belki hayatlarını kurtaracak ileride. 1 metre ötede ise camları kapkara bir lüks araç kırmızıda bekliyor. Polisler görmüyor. Ya da görmemezlikten geliyor.

Burak can ÇETİN
Burak can ÇETİN - 2 yıl Önce

Polisin de işi gücü var

Alanyalı..
Alanyalı.. - 2 yıl Önce

Sezon Bittikten sonramı ? Klasik hale geldi her sene sezon sonu uygulaması..
Karakolun orada barlar caddesinde polisin önünde fing atan bar çalışanlarının son sürat kullandığı motorlara ne oşacak ???


SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479