Valizden 100 bin liralık saat çıktı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na, Hong Kong'dan İstanbul aktarmalı olarak gelen M.G.'nin bagaj bölümünde unuttuğunu söylediği valizinden, yurda kaçak olarak sokulmak istenen ve piyasa değeri 100 bin TL olan 76 kol saati çıktı

Valizden 100 bin liralık saat çıktı
banner404
HONG Kong'dan yola çıkıp İstanbul aktarmalı olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na gelen M.G., bir valizini alıp gümrük kontrolü yapılan x-ray taramasına girmeden dışarıya çıktı. İddiaya göre bir süre bekledikten sonra yer hizmeti görevlisinin yanına gelen M.G., bir valizini bagaj bölümünde unuttuğunu söyledi. Bunun üzerine görevliler M.G.'yi valizinin bulunduğu noktaya davet etti.

Valiz x-ray cihazından geçirilirken şüpheli yoğunluk tespit edilmesi üzerine Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekipleri, valizde arama yaptı. M.G.'nin unuttuğunu söylediği valizdeki aramada, yurda yasa dışı yollarla sokulmak istenen ve piyasa değeri 100 bin TL olan farklı marka ve modellerde 76 kol saati ele geçirildi. M.G. hakkında yasal işlem yapılırken, el konulan saatler İzmir Tasfiye İşletme Müdürlüğü Kaçak Eşya Ambarına teslim edildi.
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2015, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472