Tugay Kerimoğlu, basın mensupları ile kavga etti

Şanlıurfaspor ile Boluspor arasında oynanan maçın ardından basın mensupları ile Teknik Direktör Tugay Kerimoğlu ve teknik heyet arasında arbede yaşandı

Tugay Kerimoğlu, basın mensupları ile kavga etti
banner404
ŞANLIURFASPOR'UN içerde  Boluspor ile 0-0 berabere kaldığı maçın ardından Teknik Direktör  Tugay Kerimoğlu ve teknik heyet arasında kavga çıktı. Arbedeyi araya giren polisler engellemeye çalıştı.

KAPIYI AÇIP "İYİ GÜNLER" DEDİ VE ÇIKTI!

 Şanlıurfaspor ile  Boluspor arasında oynanan ve 2-2 sonuçlanan maçın ardından basın açıklamasının yapılacağı salona gelen yerel basın mensupları,  Tugay Kerimoğlu'nun basın açıklamasını protesto etmek istedi.  Boluspor Teknik Direktörü Hamit Cihan'ın basın açıklamasının ardından protesto edileceğini duyan  Tugay Kerimoğlu kapıyı açıp, "İyi günler" diyerek, geri çıkınca basın mensuplarının tepkisini çekti. Kerimoğlu'nun protesto etmek için yuhalayıp alkış çalan basın mensupları ile teknik heyet arasında arbede yaşandı. Teknik heyetteki bir görevlinin kendilerine küfür ettiğini iddia eden basın mensupları ile teknik heyet arasında arbede yaşandı. Küfürlerin havada uçuşup kapıların tekmelendiği olaya polisler müdahale etti. Soyunma odasına doğru ilerleyen basın mensuplarını polis güçlükle engelledi.


"BUGÜNKÜ YAPTIĞI HAREKET BİR HOCAYA YAKIŞMAZ"

Yaşanan olay sonrası bir açıklama yapan  Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak, gazetecilere küfür edildiğini iddia etti. Olayın kaynağının basın mensuplarının sezon başından beri tesislere alınmaması olduğunu dile getiren Gülebak, "Basına bu güne kadar kimse küfür edememiştir ve edemez.  Şanlıurfaspor bu memleketin aynasıdır ve  Şanlıurfaspor'un üzerinde kimse yoktur. Bir antrenör yardımcısı çıkıp taraftara küfür ettiği halde  Şanlıurfaspor yönetimi çıkıp bu arkadaşı daha burada durduruyorsa memlekete yazıklar olsun diyorum. Biz  Şanlıurfa basını olarak niye tepki gösterdik; Sayın hocamız  Şanlıurfa basınını tam 15 maç tesislere almadı ve yasak koydu. Biz sporun içinden gelerek hocamıza saygı gösterdik ve belki hocamızın taktiksel olayıdır dedik. Maalesef  Şanlıurfa basınını küçük görmeye devam etti. Biz de en son  Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği olarak bu olayda arkadaşlarımızın yanında olduğumuzu gösterdik ve tepkimizi gösterdik ama hocamız yine anlamadı.  Şanlıurfaspor'umuzun çıkarı için 15 maç boyunca bunu yuttuk. Bugünkü yaptığı hareket bir hocaya yakışmaz.  Şanlıurfaspor'un başında olan bir hocaya kesinlikle yakışmaz. Salona girmeden yardımcı hocası çok ağır bir şekilde küfür ederek salonu terk etmiştir.  Şanlıurfa basını olarak bu konuda ne gerekiyorsa sonuna kadar yapacağız" dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2016, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479