Şirket sahibi bıçaklandı, yakınlarını görünce gülmeye başladı

İzmit'te, araç kiralama şirketi sahibi Ramazan Ali Gür, tartıştığı kişi tarafından sırtından ve kolundan bıçaklandı. Hastaneye götürülürken yakınlarını gören Gür, gülmeye başladı

Şirket sahibi bıçaklandı, yakınlarını görünce gülmeye başladı
banner404
İZMİT'TE araç kiralama şirketinin sahibi 50 yaşındaki  Ramazan Ali Gür, tartıştığı kişi tarafından sırtından ve kolundan bıçaklandı. Yaralanan Gür, acil servise sedye ile götürülürken yakınlarını görünce gülmeye başladı.
SALDIRIYA UĞRADI, KANLAR İÇİNDE KALDI

Olay bugün öğleden sonra,  İzmit Karabaş Mahallesi Hafız Selim Efendi Sokak'ta faaliyet gösteren bir araç kiralama şirketinin önünde meydana geldi.  Ramazan Ali Gür işyerinin önünde bilinmeyen bir nedenle bir kişinin saldırısına uğradı. Sırtından ve kolundan bıçaklanan  Ramazan Ali Gür kanlar içerisinde kaldı.

YAKINLARINI GÖRÜNCE GÜLMEYE BAŞLADI

Ramazan Ali Gür'ü bıçaklayan kişi kaçarken, olay yerine gelen 112 Acil ekibi müdahalede bulundu. Ambulansla  Kocaeli Devlet Hastanesi'ne götürülen  Ramazan Ali Gür sedye ile acil servise götürülürken kendisini bekleyen yakınları görünce gülümseyerek iyi olduğunu göstermeye çalıştı.  Ramazan Ali Gür'ün sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

 Polis olayın ardından kaçan 18 yaşındaki E.S.'yi gözaltına alırken, soruşturma başlatıldı.
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2016, 19:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472