Sadaka kutusu hırsızı böyle darp edildi

Sultanbeyli’de bir ayakkabı mağazasında sadaka kutusunu çalmaya çalışan yaşlı adam iş yeri sahibi tarafından darp edildi. Yaşlı adamın hırsızlık girişimi ile darp edilmesi güvenlik kameralarına yansıdı

Sadaka kutusu hırsızı böyle darp edildi
banner404
OLAY Sultanbeyli Fatih Caddesi üzerinde bir ayakkabı mağazasında meydana geldi. Mağazaya müşteri kılığında giren yaşlı bir adam, bir süre etrafı kolaçan ettikten sonra sadaka kutusunu alarak kaçmaya çalıştı. Fark edildiğinden habersiz bir şekilde mağazanın çıkış kapısına yönelen yaşlı adam, mağazadan çıkacağı sırada iş yeri sahibi tarafından darp edildi. Yaşlı adamdan sadaka kutusunu alan mağaza sahibi bir süre yaşlı adamı darp etti. Vatandaşların araya girmesini fırsat bilen yaşlı adam olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.
Polis yaşlı adamın yakalanması için çalışma başlatırken iş yeri sahibi “Önce ayakkabılara baktı. Sadaka kutularına elini attı, beni görmedi. Sonra alıp çıkmaya çalıştı. Öylelerin hakkı başka da millet araya girdi. Polise verecektik ama elimizden kaçtı” dedi.
HIRSIZLIK GİRİŞİMİ VE DARP ANI KAMERADA
Mağazada yaşanan hırsızlık girişimi ve yaşlı adamın darp edilmesi saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.
Kameralara yansıyan görüntülerde mağazaya giren yaşlı adamın bir süre etrafı kolaçan ettiği görülüyor. Sadaka kutusunu gözüne kestiren yaşlı adam ilk girişiminde başarısız oluyor. İkinci girişiminde sadaka kutusunu almayı başaran yaşlı adam mağazanın çıkışına yöneliyor. Bu sırada işyeri sahibinin yaşlı adamı takip ettiği görülüyor. Tam mağazadan çıkacağı sırada iş yeri sahibin yaşlı adama vurması kameralara yansıyor. Aldığı darbe ile yere düşen yaşlı adamın mağaza dışına çıktığı görülüyor. Mağaza kapısında bir süre yaşanan hareketliliğin ardından iş yeri sahibinin sadaka kutsunu eski yerine bıraktığı görülüyor.  
Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2015, 00:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472