Kesik kafa cinayetinde 2 kişi yakalandı, 1 kişi ise aranıyor

Balıkesir’in Edremit ilçesinde Ali Gömeç kafasını keserek öldürdükleri iddiası ile ilgili 2 kişiyi, polis gözaltına alırken, bir kişinin daha arandığı öğrenildi

Kesik kafa cinayetinde 2 kişi yakalandı, 1 kişi ise aranıyor
banner404

EDİNİLEN bilgiye göre, önceki gece 30 yaşındaki Ali Gömeç’in gözaltına alınan Sezgin K. (32) ve Fatih Ö. (31) ile adı öğrenilemeyen kişilerle buluşarak Edremit Meslek Yüksek Okulu karşısında 4 kafadar arkadaşın zeytin alanda Alkol almak için bir araya geldikleri ve ardından henüz bilinmeyen bir nedenle bu korkunç olayın yaşandığı öğrenildi.

Bilindiği üzere dün Sabah Tuzcumurat Mahallesi’nde zeytin toplamaya giden işçiler, tarla kenarına atılmış ve kafası bedeninden kesilerek ayrılmış kalp ve ciğerleri olmayan bir erkek cesedi bulmuştu. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı ilk araştırmada, cesedin Balıkesir Dinkçiler Mahallesi’ne kayıtlı 30 yaşındaki Ali Gömeç’e ait olduğu tespit edilmişti.

Polisin araştırması sonucu yakalanan kişilerinde Balıkesir’in Dinkçiler Mahallesi’ne nüfusuna kayıtılı oldukları, bir kişinin daha ise arandığı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472

banner479