Emekli müdür intihar etti

Muğla'nın Datça ilçesinde badem ağacında asılı bulunan emekli öğretmen ve müdür yardımcısının intihar ettiği belirlendi

Emekli müdür intihar etti
banner404
CUMHURİYET Savcısı tarafından yapılan incelemede Ersin Ermiş'in cebinden "Ölümümden kimse sorumlu değildir yazısı çıktı. Ersin Ermiş'in cesedi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Muğla'nın Datça ilçesinde uzun yıllar öğretmenlik ve Halk Eğitimi Merkezi'nde Müdür Yardımcılığı yapan Ersin Ermiş kendisine ait badem tarlasında ağaca asılı vaziyette bulundu.

Polis tarafından el konulan olayla ilgili çalışma başlatıldı. Edinilen bilgiye göre Datça Hızırşah Mahallesi nüfusuna kayıtlı ve uzun yıllardır Datça ilçe merkezinde yaşayan emekli öğretmen Ersin Ermiş bugün öğlen saatlerinde kendisine ait aracını Datça Sanayi Sitesi yanında bulunan eski mezbahanın yanına park edip ortadan kayboldu. Akşam havanın kararmasına rağmen aracın halan park edildiği yerden alınmadığını gören çevre sakinleri durumdan şüphelenerek olayı polise bildirdi.

Polis ile birlikte Ersin Ermiş'in bir yakını aracın park edildiği yerin az ilerisinde bulunan Ersin Ermiş'e ait badem ve zeytinlikten oluşan arazide arama yaparken eski müdürü ağaçta asılı vaziyette buldu. İntihar ettiği anlaşılan Ersin Ermiş'in ölümü ile ilgili Cumhuriyet Savcısı ve Marmaris'ten gelecek olay yeri inceleme ekibinin arazide ve üzerinde yaptığı aramada tek satırlık ölümümden kimse sorumlu değildir yazılı not bıraktığı ortaya çıktı. İntihar ettiği anlaşılan Ersin Ermiş otopsi için Muğla adli tıp kurumuna gönderildi ve olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.
Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2015, 00:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479