Doktoru dövüp, annesiyle ilgilensin diye zorla ambulansa bindirdi

Adana'da bir adam, doktoru dövüp "Yolda ölürse ben mi müdahale edeceğim?" diyerek annesini götürecek ambulansa zorla bindirdi. Ardından doktoru bırakan adam, gözaltına alındı

Doktoru dövüp, annesiyle ilgilensin diye zorla ambulansa bindirdi
banner404

 ADANA'DA bir adam, hastaneye sevk edilen annesini götürecek ambulansa doktoru dövüp zorla bindirdi. "Sen de geleceksin, yolda ölürse ben mi müdahale edeceğim?" diyen şüpheli, annesinin hastaneye getirilmesinin ardından doktoru bıraktı.

HASTA ANNESİ, AMBULANSA BİNDİRİLDİ

Harun Ç., solunum yolu yetmezliği nedeniyle fenalaşan annesini evinin yakınındaki bir tıp merkezine götürdü. Burada ilk müdahalesi yapılan kadın, daha sonra çağrılan özel ambulans ile hastaneye sevk edileceği belirtildi.

DOKTORU DA ANNESİNİN YANINDA GİTMESİ İÇİN DÖVDÜ

Annesinin durumunun ağır olduğunu ve ambulansa doktorun da gelmesini isteyen Harun Ç.'ye olumsuz yanıt verildi.

Bunun üzerine Harun Ç. ve hastane yetkilileri arasında tartışma çıktı.

"YOLDA ÖLÜRSE BEN Mİ MÜDAHALE EDECEĞİM"

Hastanenin doktoru Cemal Hasanoğlu'nu önce döven Harun Ç., daha sonra annesinin götürüleceği ambulansa "Sen de geleceksin, yolda ölürse ben mi müdahale edeceğim?" diyerek doktoru zorla ambulansa bindirdi.

POLİSLER HASTANEDE GÖZALTINA ALDI

Tıp merkezi çalışanlarının ihbarı üzerine polis, kentteki hastanelerin çevrelerinde güvenlik önlemi aldı. Harun Ç., zorla ambulansa bindirdiği doktoru, sevk edilen hastaneye ulaşıncaya kadar indirmedi.

Kentteki özel bir hastaneye gidene kadar doktoru zorla tutan Harun Ç, hastaneye varınca doktoru bıraktı. Konuyu polise bildiren Dr. Cemal Hasanoğlu, Harun Ç.'den şikayetçi oldu.

Doktoru Dövüp, Zorla Ambulanstaki Hasta Annesine Refakat Ettirdi
İfadesi alınmak üzere karakola götürülen Hasanoğlu, "Silah zoruyla tutulmadım ama zorla götürdü" dedi. Harun Ç. ise gözaltına alındı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2018, 00:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472