Damada ikinci sahte gelin şoku

Denizli’nin Serinhisar ilçesinde 3 ay önce evlendiği Suriye uyruklu kadın tarafından dolandırılan damat, yine Suriye uyruklu bir kişi tarafından 8 bin TL dolandırıldı

Damada ikinci sahte gelin şoku
banner404
DENİZLİ'NİN Serinhisar ilçesinde yaşayan Rıza T. (37), Suriye uyruklu bir kadınla tanıştırılarak 3 ay önce evlendirilmişti. Denizli'de yapılan düğünün ertesi günü kendisini Fatma olarak tanıtan gelin ile iki akrabası, 20 bin TL'ye varan altın ve paralarla ortadan kaybolurken, Rıza T. de dolandırıldığını iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Olayın üzerinden 3 ay geçmesinin ardından Rıza T., yine Suriye uyruklu bir kadınla evlendirildi. Yaklaşık 8 bin TL'yi alan kadın, düğünden sonra kayıplara karıştı. Olayı bu kez erken fark eden Rıza T., polise giderek şikayette bulunurken, kendisini Hale olarak tanıtan kadın, üzerindeki bilezik ve altınlarla yakalandı.

Suriye uyruklu kadın daha sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2016, 19:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
bu adama vasi atanmalı
bu adama vasi atanmalı - 3 yıl Önce

bu adam hatalarından ders almayıp üstüste iki defa aynı tuzağa düştüğü için vasi atanmalı!!! yaptığı düpedüz enayilik ve akılsızlık! umarım bu yazı ailesine ulaşır!

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472