17 Nisan 2017 itibarıyla ülkemizin genel manzarası ve milletçe geleceğimize dair değerlendirmelerimizin ivedilikle kristalleştirilesi hepimiz için milli bir görevdir.
Halk oylamasıyla egemenliğin zorlamayla gasp edilerek, milletten alınıp bir kişiye devri Türk devletine ve milletin bağımsızlığına vurulmuş öldürücü bir darbedir.
Anayasa değişikliğine halkın yüzde 51 ile onay vermesi bu yargıyı değiştirmez.
Ülkemiz olağanüstü bir durumla karşı karşıyadır.
Türk devlet varlığımıza açıktan ve üstelik içerden bir saldırı yapılmaktadır; vatan bütünlüğümüz ve bağımsızlığımız kaybolmak üzeredir.
Devletimize karşı içerden yapılan saldırıya devlet gücüyle, olmadık yalanlarla ve baskıyla Türk milleti de alet edilmiştir.
Milletimizi kendi elleriyle boğduruyorlar.
Buna karşın, bütün zorlamalara, tehditlere, devletin bütün kaynaklarına, devamlı olarak beyin yıkayan devlet ve özel televizyon kanallarına ve iğdiş edilmiş, teslim alınmış, komaya sokulmuş muktedir yanlısı yazılı basına, insanları ekmeğiyle tehditlere ve yapılan seçim usulsüzlüklerine karşın  alabildikleri destek yalnızca yüzde 51'dir.
Türk milliyetçileri her türlü güçlüğe göğüs gererek, milletimizin ve ülkemizin geleceği için bütün yurdu karış karış gezerek, Türk varlığına karşı yapılan bu "hayasız saldırıya karşı" çelikten bir duvar olmayı başarmışlardır.
Türk milliyetçilerine ülkenin her köşesinde "yeni bir Kuvay-ı Milliye ruhu" ile milli iradenin tecellisi uğruna "acil siyasi eylem planı" yapmaları tarihin yüklediği bir sorumluluktur.
Bilerek ve isteyerek Türk milleti bir beka sorununa itilmiş, ülkemiz yeniden bir milli mücadele sürecine sokulmuştur.
Bu süreçten ancak ve yalnız Türk milliyetçilerinin liderliğinde, ülkemizin tamamını kucaklayacak, milli bir merkezi güç inşasıyla çıkılabilecektir.
Türk milliyetçileri milli güç merkezini ivedilikle oluşturmak durumundadırlar, herhangi bir gerekçe ile kaybedecek hiç bir zamanımız yoktur.
Meral Akşener, Ümit Özdağ, Sinan Oğan, Koray Aydın, Mansur Yavaş, Ülkü Ocakları eski genel başkanları.... Her biri ayrı ayrı birer değerimizdir ve gelecekte de bir ve beraberce milli gücü birlikte organize etmeleri O'nlar için tarihi bir sorumluluktur; hiçbiri diğerine rağmen bir çabaya girmemelidir.
Karasurat'ın Türk milliyetçilerini bir kere daha engellemek üzere Koray Aydın'ı -Koray Bey'e rağmen- kullanmayı düşünebileceğini unutmamalıyız.
Halk oylaması sürecinde sahadaki Türk milliyetçileri halkın nezdinde kantara çıkmışlar, diğerlerine oranla Meral Akşener milletimizin gönlünde açık farkla daha büyük bir kabul görmüştür.
Türk milliyetçileri önümüzdeki dönemde muktedire karşı devletimizi ve milletimizin varlığını ancak ve yalnız "devletimizin kuruluş felsefesine, kurucu değerlerimize ve Atatürk'e bağlı" irili ufaklı bütün siyasal güçleri toparlayarak, ayrıntılara boğulmadan, tek bir amaca yönlendirerek koruyabilecektir. Bu amaçla hem stratejik hem de taktik adımlar atmak zorundayız.
Türk milliyetçilerini oyalayacak, hedef saptıracak kısır siyasi çekişmelere hoşgörümüz olmayacak, tahammül gösterilmeyecektir.

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
mgm 2017-04-22 00:31:53

he yaw he hee
hadi sahile in kumda oyna

banner452

banner457

banner449

English Russian

banner459

banner381

banner344

banner386

banner349