Turizmci sezondan memnun

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Alanya Yöre Temsil Kurulu eski Genel Sekreteri ve Turizmci Cengiz Topçu, 2018 turizm sezonuna ilişkin açıklamalarda bulundu

Turizmci sezondan memnun
banner404

TOPÇU, 2018'in başarılı bir sezon olarak değerlendirilebileceğini ve aslında sezonun uzadığını dile getirerek, "Açık otellerde ciddi doluluklar var. Hatta bazıları satışlarını kapattı. Sayısal anlamda başarımız arttı. Alternatif tatil ülkelerinde umduklarını bulamayan turistler Türkiye'ye yöneldi. Bizim asıl amacımız sezonu uzun vadeye yaymak. 12 ay olsun istiyoruz tabi ki ama en azından 8 aya kadar yayma planı yapıyoruz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 00:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zihni Yayla
Zihni Yayla - 3 ay Önce

Yeniden Politikaya soyunan birisi olarak komsu komsu yeknesak bazaar'imizdan sikilarak geciyorum. Tamam cam vitrinler asla olmasin ama kisin bari once urun teshiri.satis geleneginde alici muze gezer gibi urunleri inceler danisma-fiyat sorma-hesap odemede satici devreye girer.(Avrupa Birligine girmesine ramak kalan Ukrayna'da bile boyle)Alici hele Bayansa bir duzine goz uzerindeyken nasil alisveris icin gezebilsin hatta gecebilsin?

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479