TUI Rusya’dan Türkiye atağı: Sayıyı 11'den 20’ye çıkardı

TUI Rusya, Türkiye’ye dönük erken rezervasyonlarda iki kat artış yakaladığını açıkladı. Türkiye genelinde 750 oteli programına alan şirket, Rusya'dan Türkiye’ye uçtuğu şehir sayısını da 11’den 20’ye çıkardı

TUI Rusya’dan Türkiye atağı: Sayıyı 11'den 20’ye çıkardı
banner404

TÜRK otellerin Rusya pazarına sundukları erken rezervasyon fiyatlarını ortalama yüzde 15 arttırmasına rağmen, bu ülkeden Türkiye'ye dönük rezervasyon talebinin hız kesmediği bildirildi.
ERKEN REZERVASYONLAR İKİ KATINA ÇIKTI
Rusya'dan Türkiye'ye dönük erken rezervasyonlarda bu yıl da istikrarlı bir büyüme olduğunu açıklayan Rus Tur Operatörleri Birliği (ATOR), erken rezervasyon satışlarında TUI Rusya'nın geçen yılın iki katına çıktığını duyurdu.Yılbaşı öncesi yüzde 20 indirimle Türkiye tatili satın alınabildiğini belirten ATOR, ''Geçen yıla kıyasla Türkiye'ye dönük erken rezervasyon fiyatları yüzde 15 hatta bazı durumlarda daha fazla artmış olmasına rağmen, Türkiye'ye dönük yaz rezervasyonlarında düşüş gözlenmedi.
REZERVASYON ARTIŞININ ÜÇ TEMEL NEDENİ
Rus seyahat uzmanları, aralık ayında Rusya'dan Türkiye'ye dönük ilginin yüksekliğini 3 nedene bağlıyor;
1. Tur operatörlerinin taksitli satış yapması
2. Rus halkı, ilerleyen dönemde Türkiye fiyatlarının şu ankinden yüzde 30-50 daha yüksek olacağını biliyor
3. Tur operatörleri ve seyahat acenteleri, en iyi fiyatları aralık ayında çıktılar.
31 MART'A KADAR DEVAM EDECEK
TUI Rusya, erken rezervasyonda yakaladığı başarıyı şirketin sunduğu esnek koşullara bağlıyor. 13 Eylül'de Türkiye'ye dönük erken rezervasyonu başlatan TUI Rusya, kampanyayı 31 Mart'a 2019'a kadar devam ettirecek. TUI Rusya şu ana kadar Türkiye talebinde geçen yılın aynı dönemine kıyasla iki kat artış olduğunu açıkladı.
UÇTİĞİ ŞEHİR SAYISINI 11'DEN 20'YE ÇIKARDI
Rezervasyon artışına paralel bir uçuş programı hazırlayan TUI Rusya, Türkiye programını genişleti. Moskova'dan Dalaman ve Antalya'ya uçacak olan şirket, Rusya'nın 20 noktasından Antalya'ya operasyon yapacak. TUI Rusya, geçtiğimiz yıl Rusya'nın 11 kentinden Antalya'ya uçuyordu. Şirket bu yıl, Türkiye genelinde 750 oteli programına aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479