Saphir gururumuz oldu

Coral Travel tarafından bu sene beşincisi dağıtılan ‘Starway World Best Hotels’ ödülleri, Moskova’daki Cherry Orchard Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen törenle sahiplerine verildi

Saphir gururumuz oldu
banner404

TÖRENDE, dünyanın dört bir yanından sıralamaya giren en iyi 100 otel ödüllerini aldı. 2017 yılında tüm Türkiye’ye getirdiği toplam yolcu ile Türkiye genelinde ve Antalya’da lider grup olan OTI Holding’in global tur operatörü Coral Travel’ın düzenlediği ödül töreni ve kutlamalara otel yönetici ve temsilcileri, büyükelçilikler, basın mensupları, turizm otoriteleri ve OTI Holding’in yöneticileri olmak üzere dört yüzün üzerinde misafir katıldı. İlk 10’a giren otellere ödülleri OTI Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Coşkun Yurt tarafından takdim edildi. Mitsis Ramira Hotel’in (Kos–Yunanistan) en iyi otel seçildiği gecede, Alanya oteli Saphir Resort&SPA ikinci, Atrium Prestige Spa Resort&Villas (Rodos–Yunanistan) ise üçüncü sırada yer alarak ödül aldı. İlk 100’e giren tesislerde dağılım ise Türkiye’den 46, Mısır ve Yunanistan’dan 14’er, Tayland’dan 11, Vietnam’dan 5, Dominik Cumhuriyeti’nden 4, Bulgaristan, Tunus ve İspanya’dan 2’şer otel şeklinde gerçekleşti.
199 BİN ANKET DİKKATE ALINDI
Starway World Best Hotels” ödül sıralaması Rusya, Ukrayna, Polonya, Belarus ve Gürcistan kaynak pazarları başta olmak üzere toplam 32 destinasyonda 6 bin 346 otelden alınan 198 bin 795 misafir memnuniyeti anketinin istatistiksel analizi yapılarak belirlendi. Ankette yer alan bir diğer konu başlığı olan uçak seyahati ve alınan hizmet değerlendirmesinde de tarifeli uçuş gerçekleştiren en iyi havayolu Türk Hava Yolları (THY), charter uçuş gerçekleştiren en iyi havayolu da Royal Flight seçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479