'Otel bile açılmayacak'

Turizm destek paketinin yetersiz olduğunu belirten başkan Tekavüt, nisan, mayıs ayını kapsayan yakıt desteği yetersiz. Ekim ayını da içine alan bir çalışma yapılmalı. Belki nisanda Alanya’da bir otel bile açılmayacak" dedi

'Otel bile açılmayacak'
banner404
CHP İlçe Teşkilatı haftalık olağan toplantısı gerçekleştirildi. Parti binasında konuşan Chp İlçe Başkanı Ali Tekavüt, "Parti içi çalışmamız vardı. 2 projemiz vardı. Genel merkezden olur alırsak projemiz hayata geçecek. Bunlardan biri engelsiz paylaşım. İkinci projemiz sağlıklı anne. Bunun için 3 mahalleyi pilot bölge olarak belirledik. Alanya’daki  çalışmaları kırsal bölgelere yayacağız. Bize balayı yaşayanlara diyoruz. Düğünsüz balayı olmaz" dedi.
'ULAŞIM SORUNU ÇÖZÜLMELİ'
Kargıcak ve Mahmutlar’dan ulaşımla ilgili şikayetler geldiğini belirten Tekavüt, "Kart sistemi gelecekmiş. Yolcunun verdiği paranın bir kısmı büyükşehire  gidecekmiş. Burası bir turizm bölgesi. Para geçmeyecekmiş. Bir haftalık Alanya’ya gelen turist kart mı alacak. Alanya -Mahmutlar arasındaki otobüsler 70 kişilik. Mahmutlar’da 18 otobüs var. 18 otobüsü  4'e indirdiğimiz zaman taşıma sorununu çözmüyorsunuz" 
YÜCEL'E MEZARLIK ÇAĞRISI
Cikcilli Belediye Mezarlığı’na ulaşımın zor olduğunu da dile getiren Tekavüt, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e bu konuyla ilgili çağrı yaptı.
'400 BİN RAKAMI ÇOK YÜKSEK'
Turizm destek paketini de hatırlatan Tekavüt, "Bunun altyapısı çok iyi doldurulmalı. ÖTV çok yüksek. 400 bin turist rakamı yüksek. Bu rakam 50 bine  düşürülmeli. Yakıt desteği yetersiz.  Sadece nisan ve mayısı kapsıyor. Belki nisanda Alanya’da bir otel bile açılmayacak. Ekim ayını da kapsayan bir çalışma yapılmalı. En önemli konu güvenlik. Bugün Almanya’dan gençler Türkiye’ye gelmek istiyor ama aileleri izin vermiyor. Türkiye’nin üzerindeki güvensiz ülke imajı yıkılmalı.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2016, 00:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
kerim
kerim - 3 yıl Önce

Bunlar dernek açıklamaları.Dernekçi kafayla particilik yapılmaz.Sizler iktidar olma çalışması yapmalısınız. Mevcut iktidardan hizmet bekleme anlayışı derneklerin beklediği anlayış şeklidir.

kerim bey chp'nin programını oıkuyunuz
kerim bey chp'nin programını oıkuyunuz @kerim - 3 yıl Önce

kerim bey, haklısınız ama dernekçiliği, tüccarlığı akp yapar chp değil. chp'nin ana sayfasına girip programını okursanız (300küsur sayfa) chp'nin türkiye için neler yapacağını anlarsınız! ama bizim seçmenimiz sağcı ve geleneksel olduğu için lütfedip oy vermiyorlar. sorun da burada...

hasan göret
hasan göret - 3 yıl Önce

Sayın Başkan hizmetlerinizden memnunuz yalnız rica ediyorum şu Cikcilli Mezarlığının yolunu bir düzeltin lütfen....

cem
cem - 3 yıl Önce

Belediye mezarlığına ulaşım cok zor orayı cok aradılarmı acaba

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479