Moskova'da Gazipaşa tanıtımı

Gazipaşa Belediyesi, 13-15 Mart tarihleri arasında düzenlenen 25. Moskova Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı'na katıldı

Moskova'da Gazipaşa tanıtımı
banner404

GAZİPAŞA Belediye Başkan Yardımcısı Adem Kaya'nın da bulunduğu Gazipaşa standında çok sayıda da görevli personel ilçenin doğal ve tarihi güzelliklerini ziyaretçilere anlattı. Gazipaşa'nın tanıtımı için durmadan çalışacaklarının altını çizen Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik, "Rusya'nın başkenti Moskova'da önceki gün başlayan ve 15 Mart'a kadar devam edecek olan 25. Moskova Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarında Gazipaşa olarak yerimizi aldık. Bu yıl EMITT İstanbul Fuarı'yla başlattığımız tanıtım atağı, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu'nun düzenlediği en büyük turizm etkinliği olan MITT Moskova ile devam ediyor. 40 bin metrekare sergi alanına sahip, geçen yıl 79 ülkeden bin 972 şirket ve 23 bin 47 profesyonel ziyaretçinin katıldığı fuara bu yıl ilgi daha da artmış durumda. Tur operatörleri, seyahat acenteleri ve havayolu şirketleri, nakliye şirketleri, oteller ve bilişim teknolojileri şirketleri gibi seyahat endüstrisine dahil olan diğer şirketlerin temsilcilerinin iştirak ettiği fuarda ilçemizin tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerini tanıtıyor, yöresel tatlarını ikram ediyoruz. Allah'ın izni ile cennet ilçemizi dünyaya tanıtacağız" dedi. 
'STANDA YOĞUN İLGİ VAR'
Fuara katılmak üzere Moskova'ya giden Gazipaşa Belediye Başkan Yardımcısı Adem Kaya ise, "Dünyanın en büyük turizm ve seyahat fuarı MITT Moskova'da Gazipaşa'mızı tanıtmanın gururunu yaşıyoruz. Standımıza fuar ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi var. Havalimanının olması ve ilçeye iniş yaptıkları andan yaklaşık 15 dakika sonra denizde olabileceklerini turistlere anlattık. Bu durum herkesin oldukça ilgisini çekti. İlçemizin tanıtımını en iyi şekilde yaparak bu yıl Gazipaşa'nın turizmini canlandıracağız" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zihni Yayla
Zihni Yayla - 10 ay Önce

Sen sen ol ey Gazipasa,Alanya'nin Gazi ettigi turizme heba ettigi Tariminla "oneway"ondesin. Alanya'mi kiskanipta ornek alma betonlasmanin geri donusu yoktur.

gazipaşa
gazipaşa - 10 ay Önce

Gazipaşa hiçbir bakımdan bir alanya olmasın...medeniyet, çevreyi de insanı da çevreye dayalı tüm ekonomileri de kontrolsüzce yokediyor.denetim yok....

SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472