Çağlar: "Bu sene Antalya'da turist patlaması olacak"

Eski bakanlardan ve Nergis Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Çağlar, bu sene Antalya’da turist patlaması olacağını söyledi

Çağlar: "Bu sene Antalya'da turist patlaması olacak"
banner404

ESKİ bakanlardan  Cavit Çağlar, TRT Haber kanalına  Türkiye ile  Rusya arasındaki ilişkilerle alakalı açıklamalarda bulundu. Çağlar, " Rusya Devlet Başkanı Vldamir  Putin ve  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan dünyadaki kanayan yarayı kapatmak ve tekrar o devletleri birleştirip dünyaya kazandırmanın peşinde. İkisi de alkışlanacak insan. Bana göre Nobel ödülüne layıklar. Barış getiriyorlar. Çocuklar ağlamasın diyorlar.  İran da yanlarında. Burada  İsrail rahat durmuyor.  İsrail'in bir  İran korkusu var. Kimse kimseden korkmamalı. Kimse kimsenin evine, kapısına taş atmazsa karşı tarafta atmaz" dedi.

" Rusya oyunu gördü"

"Yaşanan süreç hazırlanmış bir oyundu" diyen Çağlar, şunları söyledi: 

"FETÖ de bir oyundu. Eskiden  Türkiye'de bu oyunlar oynandı. 60'ta, 80'de oynandı. 70'de muhtıraları gördük. Ama bu sefer Türk halkı cumhurbaşkanına güvendi ve halk ihtilali önledi. Allah  Türkiye'yi korudu.  Rusya  Türkiye'nin bütünlüğünü istiyor. Uçak olayında her şey gün yüzüne çıktı.  Rusya bunu gördü. Son verdikleri beyanatta dostluğumuz eski haline geldi dediler. Bu birbirine güvendir."

"Bugün  Türkiye ve  Rusya'yı Allah korudu"

Her şeyin çok güzel olduğunu belirten Çağlar, "Hiç kimse bizim oraya niye gittiğimizi bilemeyecekte. Biz verilen görevi yaptık. Biz elçiydik. Bu barışın iki galibi Erdoğan ve  Putin'dir. Onların iradesi olmasa hiç bir şey olmazdı. Bugün  Türkiye ve  Rusya'yı Allah korudu" diye konuştu.

Bu sene  Antalya'da turist patlaması olacağını vurgulayan Çağlar, şöyle devam etti: 

"Yüz binlerce evlilik var. Daha çok Rus hanımları bizim kardeşlerimizle izdivaç yapmışlar. Ortak çocuklarımız var.  Antalya,  Alanya olsun, bu bölgelerde o kadar çok Rus asıllı soydaşlarımız var. Onlar da artık bizim soydaşımız. İki lider ve ülkenin barışması güzel oldu. Bu sene tahminimce  Antalya'da turist patlaması olacak. Onları  İtalya'ya,  Yunanistan'a,  Fransa'ya gitmek tatmin etmiyor.  Antalya'ya gelince kendi evlerine gelmiş gibi oluyorlar. 1-1.5 sene onun ızdırabını çektiler. Bana göre  Türkiye'de otellerimiz çok sıkıntı çekecekler. Çünkü rezervasyonlara cevap vermekte yetiştiremeyecekler."

"Bu savaş finale gelmiş gibi görünüyor"

İki liderin daha önce  Astana'da bir araya geldiğini ifade eden Çağlar, "Kazakistan'dan devam eden süreç var. İki lider bu süreci yakinen takip ediyorlar. Başarılı da oldu. Esad'ın  Moskova'ya gelip  Putin ile görüşmesi, bu savaşın finale geldiğini gösteriyor. İnşallah biter ve bölgemiz huzura kavuşur" şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aytekin
Aytekin - 13 ay Önce

Kameranın önüne geçen herkes ucuz popülizm peşinde. Hergün başka bir turizm mavrası. Heye de geç

SIRADAKİ HABER

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479