banner468

Bakanlık düzenleyeceği organizasyon için acente arıyor

Sağlık Bakanlığı, 'Biyosidal Ürünlerin Piyasa Gözetimi Denetimine Temel Yaklaşım Eğitimi' organizasyonuna ilişkin hizmet alımı yapacağını açıkladı

Bakanlık düzenleyeceği organizasyon için acente arıyor

Sağlık Bakanlığı, 'Biyosidal Ürünlerin Piyasa Gözetimi Denetimine Temel Yaklaşım Eğitimi' organizasyonuna ilişkin hizmet alımı yapacağını açıkladı

19 Şubat 2015 Perşembe 11:05
Bakanlık düzenleyeceği organizasyon için acente arıyor
banner404
SAĞLIK Bakanlığı, 'Biyosidal Ürünlerin Piyasa Gözetimi Denetimine Temel Yaklaşım Eğitimi' organizasyonuna ilişkin hizmet alımı yapacağını açıkladı.
Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, organizasyon için ihtiyaç duyulan, ulaşım, salon, yemek, konaklama ve diğer bağlantılı hizmetler için hizmet alımı yapılacak. Organizasyonu üstlenmek için teklif veren acentelerin, A Sınıfı Turizm Belgesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) Belgesine sahibi olması gerekiyor.
İlanın detayları şöyle:
1 - Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti, Sağlık Sektörünün Yeniden Yapılandırılmasına Destek Projesi’nin finansmanında kullanılmak üzere Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası’ndan (IBRD) bir ikraz sağlamıştır. Söz konusu ikrazın bir bölümünün SSYYDP/THSK/2015/ SERVICES/A.1.8.1/NCB/01 referans numaralı “Biyosidal Ürünlerin Piyasa Gözetimi Denetimine Temel Yaklaşım Eğitimi” ne yönelik hizmet alımı ihalesi sözleşmesi uyarınca uygun görülen ödemelerde kullanılması öngörülmüştür.
Bu ihale, Dünya Bankası Satın Alma yöntem ve kılavuzlarına göre Ulusal Rekabete Açık İhale (NCB) seklinde yapılacaktır.
2 - T.C. Sağlık Bakanlığı, Proje Yönetim Destek Birimi (İdare/İşveren) uygun teklif sahiplerini, 20 - 24 Nisan 2015 tarihlerinde Antalya İl’inde havaalanına karayoluyla en fazla kırk kilometre mesafedeki beş yıldızlı bir otelde gerçekleştirilecek “Biyosidal Ürünlerin Piyasa Gözetimi Denetimine Temel Yaklaşım Eğitimi” ne ilişkin organizasyon işlerini (ihtiyaç duyulan ulaşım, salon, yemek, konaklama ve diğer bağlantılı hizmetler) kapsayacak şekilde hazırladıkları imzalı tekliflerini kapalı zarf içinde sunmak üzere davet etmektedir.
3 - Teklif sahiplerinin bu ihale paketi içindeki bütün kalemler için teklif vermeleri gerekmektedir. Teklifler paket içindeki tüm kalemleri kapsayacak şekilde değerlendirilecek ve ihale, teknik şartnamedeki koşulları karşılayan, paketteki tüm kalemlerin değerlendirildiği en düşük toplam maliyeti teklif eden ve yeterlilik şartlarını karşılayan teklif sahibine verilecektir.
4 - Bu işle ilgili belirlenen asgari yeterlilik şartları aşağıda belirtilmiş olup, teklif sahiplerinin bu şartların tamamını sağlamaları gerekmektedir:
4.1. Teklif sahibinin ihale konusuna benzer işlerde ana yüklenici olarak tecrübesi olması gerekmektedir. Teklif Sahibinin son 5 (beş) yıl (2010, 2011, 2012, 2013, 2014) içinde, işin yapıldığı kurum ve kuruluştan alınan “İş Bitirme Belgeleri” ile tevsik edilmek koşuluyla bu ihale konusu işlerle benzer mahiyette olmak üzere en fazla iki sözleşme kapsamında toplamda 500 kişiden az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin hizmet işini ana yüklenici olarak gerçekleştirmiş olmak. Son teklif verme tarihine kadar alınan iş bitirme belgeleri de değerlendirmeye alınacaktır. İş durum belgeleri geçerli sayılmayacaktır.
4.2. Teklif sahibinin ihale konusu işlere benzer faaliyetlerden elde ettiği son üç (3) yıllık ortalama cirosunun (2012-2013-2014) minimum 500.000,00 TL. eşdeğeri olması gerekmektedir. (Ciro, Bilanço ve Gelir Tablosu ile belgelendirilecek olup, belgeler YMM veya vergi dairesi onaylı olacaktır). 2015 yılı cirosu 2014 yılına dahil edilecektir.
4.3. Teklif sahibi ya da ortak girişimin pilot ortağı adına tescil edilmiş ve asgari 3 yıllık A Sınıfı Turizm Belgesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) Belgesine sahibi olmak.
4.4. Ortak girişim olarak başvurulması halinde ortak girişim beyannamesi ve istenen diğer belgeler sağlanacaktır. Ancak, bir ortak girişimin yeterli görülebilmesi için (i) pilot ortağın madde 4.1 de bahsedilen 2 sözleşmeden katılımcı sayısı fazla olan hizmet işini bitirmiş olması; (ii) ortaklardan her birinin 4.2 maddesindeki asgari kriterin en az %25'ini, pilot (sorumlu) ortağın ise bu kriterin en az %50'sini karşılaması; (iii) pilot (sorumlu) ortağın madde 4.3 deki hususu karşılaması gerekmektedir. Ancak girişim ortaklarının toplamda mutlaka %100 değerine ulaşması gerekmektedir.
5 - Teklif Sahiplerinin ayrıca aşağıda istenilen bilgi ve belgeleri sunmaları gerekmektedir:
5.1. Tebligat adresi, Ticaret ve/veya Sanayi Odası Belgesi, İmza Sirküleri (noter tasdikli), vekâleten ihaleye katılınılıyor ise teklifi imzalayan kişi veya kişilerin noter tasdikli vekâletnameleri ve imza sirkülerini sağlamak.
5.2. Teklif sahibinin içinde yer aldığı, mevcut ya da son üç yıl içerisinde açılan davalar ve tamamlanamayan sözleşmeler ile ilgili taraflar ve anlaşmazlığa konu olan miktar gibi hususlardaki bilgileri sunmak.
5.3. Teklif edilen tesisin broşürleri, turizm işletme/deneme işletme belgesi, teklif sahibi adına düzenlenmiş, otel yetkilisince imzalı, toplantı tarihi için rezervasyonlarının bulunduğunu belirten belge, teklif edilen tesisin, teknik şartnamede istenilen        özellikleri karşıladığını belirten taahhütname (Belgede; toplantı ve diğer salonların büyüklüğü, tavan yüksekliği, salonların muhtelif düzenlerde kişi kapasitesi, tesisteki oda sayısı ve tipleri yer alacaktır.) teklifle birlikte sunulacaktır.
6 - İlgilenen muhtemel teklif sahipleri, İdarenin aşağıdaki adresinden daha fazla bilgi edinebilir ya da ihale belgelerini bu adreste inceleyebilirler:
T.C. Sağlık Bakanlığı Proje Yönetim Destek Birimi
Çankırı Caddesi No: 57 Kat 6 Satınalma Koordinatörlüğü
Ulus/ANKARA
Tel    : +90 312 324 10 13 - 14
Faks  : +90 312 324 10 28
7 - İlgilenen muhtemel teklif sahipleri, irtibat bilgilerini içeren yazılı bir dilekçeyle yukarıdaki adrese başvuruda bulunarak, 50.-TL (Elli Türk Lirası) tutarındaki ihale doküman bedelini, - İhale Referans No: SSYYDP/THSK/2015/SERVICES/A.1.8.1/NCB/01 - açıklamasıyla birlikte, T.C. Sağlık Bakanlığı Merkez Saymanlık Müdürlüğünün T.C. Merkez Bankası A.Ş. Ankara Şubesi (Ankara) nezdindeki TR420000100100000350121014 numaralı IBAN hesabına banka havalesi/EFT ile ödeyip, ihale belgelerini İdarenin yukarıdaki adresinden alabilirler. Ödenen doküman bedeli hiçbir nedenle iade edilmeyecektir.
8 - Teklifler, 15.000,00 TL (On Beş Bin Türk Lirası) tutarında bir geçici teminatla birlikte İdarenin yukarıda Madde 6’da verilen adresine 23 Mart 2015 Pazartesi günü saat (yerel saat) 11.00’a kadar teslim edilecektir. Geç gelen teklifler reddedilecek ve açılmadan teklif sahibine iade edilecektir.
Teklifler 23 Mart 2015 Pazartesi günü saat 11.05’te T.C. Sağlık Bakanlığı, Proje Yönetimi Destek Birimi Çankırı Caddesi No: 57 Ulus /ANKARA adresinde 4. Kat Toplantı Salonunda teklif sahiplerinin temsilcilerinden hazır bulunanların huzurunda açılacaktır.
Kaynak: Turizm Güncel

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

Haberleri ve canlı yayınları ile gündemi belirleyen
Alanya'nın yeni nesil televizyonu DİM WEB TV izlemek artık çok kolay. 

Samsung, LG vb android telefonlar için Google Play Store'dan
iPhone telefonlar, iPad ve iPod'lar için AppStore'dan indirebilirsiniz.
İyi Seyirler.


banner355
Son Güncelleme: 19.02.2015 10:07
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner452

banner457

banner449

English Russian

banner459

banner381

banner344

banner386

banner349