"Antalya'da tarım ve turizm tehdit altında"

Antalya Ticaret Borsası'nın (ATB) başkanlığındaki Tarım Konseyi, 1 Kasım seçimleri sonrasında ilk defa üç partinin milletvekillerinin de birada geldiği toplantıda, Rusya krizini masaya yatırdı

"Antalya'da tarım ve turizm tehdit altında"
banner404
ANTALYA Ticaret Borsası'nın (ATB) başkanlığındaki Tarım Konseyi, 1 Kasım seçimleri sonrasında ilk defa üç partinin milletvekillerinin de birada geldiği toplantıda, Rusya krizini masaya yatırdı. ATB Meclis Salonu'ndaki Tarım Konseyi toplantısına Antalya Valisi Muammer Türker başkanlık etti. Antalya milletvekilleri Ak Parti'li Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, CHP'li Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Niyazi Nefi Kara, Mustafa Akaydın, Devrim Kök ve MHP'li Mehmet Günal katıldığı toplantıda, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Başkanı Mustafa Satıcı, Ziraat Odası Başkanı Nazif Alp da yer aldı. Toplantıyı tarım ve ihracat sektöründen temsilciler de izledi.
Basına kapalı gerçekleşen toplantıda, düşürülen Rus savaş uçağı sonrasında Rusya'nın başlattığı ambargoların Türkiye'de en çok Antalya'yı etkilediği, özellikle tarım ve turizm sektörlerinin bu konuda ciddi bir tehdit altında olduğu dile getirildi. Rusya'ya alternatif pazarların da ele alındığı toplantıya ilişkin sonuç raporu yayınlanacak. 
Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2015, 15:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
ülke tehdit altında!
ülke tehdit altında! - 4 yıl Önce

yalnızca tarım ve turizm tehdit altında olsa iyi! ülke tehdit altında... sorumluları da belli..

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479